VW TRANSPORTER v MERCEDES VİTO

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TRANSPORTER MI??? & VİTO MU???

• VW TRANSPORTER???

Oy: 57 54.3%
  • MERCEDES VİTO???

Oy: 48 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    105
  • Anket kapatılmış .
200 beygir 400 tork :D:D:D
fordd gücü

vito değilde viano çılgın gerçekten önde sunroof arkada panoramik açılır cam tavan var bunlar bence herşeye değer

havalr ısınıca hep geniş araba arıyor oluyorum çünki bir yere gitmek gerektiğinde bagaj ve insan kalabalığı oluyor genelde 2 araba çıkarmamız gerekiyor ve bu benim hoşuma gitmiyor vito ve transporter güzeller ama ticari araç oldukları için ve ara sırada bayanlarında kullanabileceği bir araba olması lazım bu sıralar grand picasso ya çok araştırır oldum ama fiyatları az değil

http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_kacmaz!!!!-73WQQaXQQ24676533WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/cok_acil_ihtiyactan_satilik-26WQQaXQQ23775077WQQpXQQdisplayitem

bizde 130luk 2.5 6 ileri vardı. böyle bir araba yok işler yüzünden sattık hala gördüğümde içim acıyor...inan ufak arabadan kat kat fazla keyif veriyor.kesinlikle transporter.

katılamayacağımı bildiriyorum :D:D:D:D

150 hp lik bir canavarla yol alınca transporter o kadarda iyi gelmedi.bana göre vito çok iyi çünkü transın hep bir ticari havası var ama vito öyle değil benim çok hoşuma gidiyor hele otobanda :D

katılamayacağımı bildiriyorum :D:D:D:D

150 hp lik bir canavarla yol alınca transporter o kadarda iyi gelmedi.bana göre vito çok iyi çünkü transın hep bir ticari havası var ama vito öyle değil benim çok hoşuma gidiyor hele otobanda :D

Otobanda vitolara nal toplatıyor t5 ler.6. vitese atmak için aracın 140 ı geçmesi gerekiyor :)

video herşeyi açıklıyor galibaaaa

bu araçların kronik bir sorunu var mı biliyor musunuz ??? bu aralar transporter t5 otomatik ve vito 115 otomatiklere bakıyorum genelde hepsinin km 100.000 km civarı hepsi temiz araç sahibine göre bunların yakıtı nedirrr ??? çok masraflı bir araç mı??? en çok hangi konuda sıkıntı yaşanır bu araçlarda (parça yakıt serviss....)) ???

t5 10.000kmde bır servıs dıyor vıto 20.000de sonucta bakım dedıgın fılıtre yag arızada vw Turkıyede premıum marka orjınal parcasının vıtodan ucuz olacagını dusunmuyorum. ıkısı arasında bı fark var t5 onden cekıslı fazla tıcarıye gelmıyor yuklu zorlayınca baskı aks kesme sanzıman cok sorun yapıyor vıto arkadan cakıs ıkısı arasında vıto 1 lıtre kadar daha fazla yakıt tuketıyor vıtoda pompa yok comman raıl kendısı emıyormus vıtonun en buyuk artısı mercedes omursuz motorları olması bence t5ın en kotu yanı servısı t5 sahıplerı arabadan cok servısten sıkayet edıyor

Otobanda vitolara nal toplatıyor t5 ler.6. vitese atmak için aracın 140 ı geçmesi gerekiyor :)
vıto da 6 ılerı vıtes. t5lerın yada bu sınıf aracları sürat deyerlerı cok abartılıyo bence. vw sayfasına bakarsanız arabaların zaten en babayıgıdı bıturbo 180hp olanların dahı azamı suratlerı saate 180km fabrıka verısı bu

vıto da 6 ılerı vıtes. t5lerın yada bu sınıf aracları sürat deyerlerı cok abartılıyo bence. vw sayfasına bakarsanız arabaların zaten en babayıgıdı bıturbo 180hp olanların dahı azamı suratlerı saate 180km fabrıka verısı bu

Servis konusunda araba neredeyse 2 yıldır bizde ve 1 kere servise gitti :) Onun dışında rutin yağ su v.s.

Sürat konusunda bizdeki 130hp lik t5 bile 190-200 km hızları düzlükte çok rahat görüyor.İstersen Pm at yakınsan test edelim peder beyden habersiz :)

Geri