X20XEV Z20LE* Motorlar Dikkat

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Düşünceleriz

• Kullanılan toplam oy
    31
nasıl x20xer olarak çıkmış astra g opc ler üzerinde çıkmıyor mu bu motor?

Dostum ürün Lexmaul ve ürünler sıfır olacak tabiki. Hazır olunca resim ve fiyat eklenecek max. 1 hafta 10 gün... Tam detaylı bilgilerinide yazacağım o zaman sadece şimdiden paylaşmak istedim...

parayı ver bak nası yapıyolar ticaret bu neden olmasın bu arada 1992 de üretilen opel astra gsı 2000 senesinde 1000 adet nası üretildi tekrardan 2 versiyon ve kapışıldı malesef ülkemize gelemeden :):) sen paradan haber ver
ha ewet replıca tabii ama birebir ve +

önce bi beraber konuşun ne olacak bu diye bence öyle yazın.

şimdi lexmaul firmasına özel rica mı ettireceksiniz yoksa ankara/cebeci deki eleman mı yaptıracak dökümü yine ?

Son düzenleme:
Ankarada cebecideki kim bilmiyorum Ankaradan tanıdığım yok zate + türkiyede yapılmıyor

Bana bi örnek getirtin birebir aynısının imalatını lexmaulun bile önemsemediği hassasiyette yaptırıyım istediğiniz sayıda.. İster çelik döküm ister pik yaptırırım..

kavram kargaşası :D

cebecideki eleman ? döküm ? bişi anlamadım dökümü yine derken daha öncedemi yaptırıldı bu yada bizmi yaptırdık cebecideki elemana ? o kim + ne yaptırdık ? yaptırdıkta haberimmi yok ???
ya yazdıklarından sen bişi anladınmı ben anlayamadımda ?
kaldıki beraber ne konuşalım ah bide anlasam ne dediğini ?

arkadaşlar tekrarlıyorum bu ürün lexmaul un değildir ve x20xew makınelere lexmaul benzeri replıca olarak yapılan ürünüdür dünyada üretilmemiştir ve ilk olacaktır başka markaların manifoldları vardır test aşamasında dır ve projelendirilmektedir mühendisler tarafından değerlendirilmektedir ismi lexmaull değildir tarzı aynıdır performansı çok daha iyi olacaktır bu kesin ,astra f den astra g den vectra b lere kadar bir çok kasada kullnılan bu makıneyi daha hızlandırıp daha ekonomik haale getirmek için bi projedir nedense bu ülkede bi proje üretilmeye başlanıldığında baltalamaya çalışanlar çoğalmaktadır her konuda bende bunu anlayamaıyorum ?
kim ne derse desin ankete göre ben bu işi yapmaya gayret ediceem bakalım malıyet ne çıkacak talebin ne kadar fazla olduğunu gelen özel msg lerden anlıyorum ve yapıcı ların çokluğunuda işte
ürün almanyada üretilecek gönderilecek ve talep çokluğuda malıyet düşmesine sebep olacağından daha ucuza alabileceğiz sanırım bakalım bekleyelim net bişi yazar metin nasılsa tam malıyet çıksında bi

Son düzenleme:
yaw ii iş atla deve olayına dönmüş, resmini çizdirir sonra verir parasını döktürürsün ,paraya bakar.
yapılmayacak iş değil bir sürü iş bekleyen yatan dökümcü var. yurt dışından kastırmayın gümrük vergi bi tane numune alın burda döktürün:D
yada siz çizin ölçülendirin döktürün hurda demir alüminyum çok memlekette...

önce bi beraber konuşun ne olacak bu diye bence öyle yazın.

esat kardeşim öyle çok konuştukki bilemezsin
bizse önce yazalım tartışalım ne olacak diye sonra duruma isteğe göre ürettirelim dedik daha doğru diilmi ?

Geri