xenon

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda bende dayanamayıp xenon taktırdım.ilk önceleri farlarım merceksiz oldugundan taktırmak istemedim ama geçen gün şeytan dürttü ilk gece kullandım karşıdan sellöktör yapan olmadı zaten dagılmada yapmıyor.marka olarak cylone takacaktık kalmamış bizde carub diye bir marka taktık 8000K simdilik güzel aydınlatıyor.kullananların yorumlarını bekliyorum.teşekkürler:)

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yagmurda 8000 K nın problemli oldugunu bende duymuştum aslında bende6000 K taktıracaktım ama yukarıdada söyledigim gibi şeytan dürttü bir kere deneyip görecegiz bakalım

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, ben sentinel marka 8K lardan çok mamnunum. Özellikle bahsedilen yağışlı havalardaki görüş kaybı sorununu hiç yaşamadım ama bazı markalarda sanırım renk daha mavimsi olduğundan bu sorun yaşanabiliyor.

Umarım başınıza gelmez ama görüş kaybı olursa aynı markanın 6K lık ampüllerini beyin değiştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,5 yıldan fazla dır kullanıyorum görüş kaybi çok abartılan kadar olmuyor zifiri karanlıkta çok güzel aydınlatmaya devam çok zorda kalırsam da sisleri yakıyorum onlar orjinal sarı ampüller var.Ama mutlaka far ayaraına gidin bende de merceksiz far var en az 3 kere far ayarına girdim rahatsızlık vermemek için.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun.Bende 1 ay önce taktım niyetimde 6000 vardı ama bi anda fikrim değişti 8000 taktım ve şimdiye kadar yağmurda denk gelip sürmedim öyle karşıdan sellektör falan yapanda şimdiye kadar olmadı. 1 aydır kullanıyorum şimdiye kadar gayet memnunum..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
BENımkı 6000 K bı sene oldu bı sorun yok