xenon

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke 6000 alsaydınız yağmur performansından dolayı ama siz memnunsanız sorun yok.

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke 6000 alsaydınız yağmur performansından dolayı ama siz memnunsanız sorun yok.

Niyetim 6000k almaktı ellerinde 6000k kalmamış bende acele edip 8000k taktırdım daha 1 gece kullandım belki ampülleri 6000k ile degiştirebilirim taktırdıgım yer yabancı degil

:sorry::sorry::confused:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok tesekkurler..

Oguzhan, seninkinin markasi ve fiyati neydi mesela? Ariza isigi da yakmadi herhalde...

Islem olarak normal bir holojen ampul takilmasindan farki nedir? Tampon vs sokuluyor muydu?

Farların arkasında çalışma alanı dardı ama saolsun usta hallatti herhangi birşey sökülmedi.Markası ''sentinel'' ben 1,5 yıl önce 300tl ye almıştım.Arıza ışığı falanda olmadı herhangi bir ek takmadan.
Halojenden tek farkı balasları var (beyinde deniyor) onlarla beraber bağlanıyor uygun bir yere sabitleye bilirsin.

Birde teksorun farın arkasındaki kapaklardan birini deliyorlar(balansa ulaşan kablolar için) benim hoşuma gitmeyen tekşey buydu ve bunca sürede 1 key buhar yaptı çokta sorun olmadı aslında.

Son düzenleme:

aSreG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßrak kaliteLi bişey taktırcaksan farLar 80 tL sisLer 25-30 tL..

Ama ben aydınlatmasını sevmiyorum. Kör karanlıkta lafım yok cok güzel aydınlatıyor.. ama hava yeni kararmaya başladıqında yada otobanda uzun yolda Sokak aydınlatması olan yerlerce zenonlar cok düşük kalıyor..

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farların arkasında çalışma alanı dardı ama saolsun usta hallatti herhangi birşey sökülmedi.Markası ''sentinel'' ben 1,5 yıl önce 300tl ye almıştım.Arıza ışığı falanda olmadı herhangi bir ek takmadan.
Halojenden tek farkı balasları var (beyinde deniyor) onlarla beraber bağlanıyor uygun bir yere sabitleye bilirsin.

Birde teksorun farın arkasındaki kapaklardan birini deliyorlar(balansa ulaşan kablolar için) benim hoşuma gitmeyen tekşey buydu ve bunca sürede 1 key buhar yaptı çokta sorun olmadı aslında.

Ooo, kalsin oyleyse. O plastik kapagin delinmesi isi hic hosuma gitmedi.

Toz kacar, buhar yapar vs. Belki normal sartlarda olmayacak bir sey, ama ya olursa? Fena bir durum. Bunu ogrendigim cok iyi oldu.. Vazgectim bu isten :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ooo, kalsin oyleyse. O plastik kapagin delinmesi isi hic hosuma gitmedi.

Toz kacar, buhar yapar vs. Belki normal sartlarda olmayacak bir sey, ama ya olursa? Fena bir durum. Bunu ogrendigim cok iyi oldu.. Vazgectim bu isten :)

Bende deldikten sonra öğrendim delindiğini ince kablo kapağın altından geçer zannediyordum mecbur taktırdık artık ama deliği silikonla kapattım en azından eskisinden iyi oldu silikon sürünce .