xenoncular xenonlarınızı nerde takdırttınız

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar nerde takdırtınız memnunmusunuz takdırdıkdan sonra kaçınızda ara sıra sönmeler sabahları ilk açdığınızda arıza ışığı yanmalar falan bu tip şeyler oldu tavsiye ediceğiniz kimler var konusunda uzaman

aslında 1 yılı devirip sorunsuz arızasız xenon kullanan varmı :D

Ben kendim Taktım.Bugune Kadarda Problem Çıkarmadı.İlk Açınca 2 dk. sonra Ufak Bir Göz kırpması Oluyor.Onunda Aldıgım Arkadaşıma Sordum.Normal Oldugunu Söyledi.

arabamı 13 subat 2008 de aldım 14 subat 2008 de de taktırdım tanıdıgıma maslak oto sanayi sitesi speed sound ERDOGAN ABİME..
elleri dert gormesinn

su anda tarih 20 subat 2009 oldu yani 1 sene 6. gunu bir gun olsun tekleme sonme kararma goz kırpmasıı masaallah diyelim arabadakii tek saglam yer sanrım orası

yazın forumdan bi arkadasımla taktık.hiçbi sorun yok.

ben farlarada sislerede kendim taktım 1 seneyi aştı hemen hemen bi sorun yok

sentinel marka aldım 2 sene oldu 6000k sorunsuz pırpır bile yapmadı

benim yeni aldığım arabada da sağ sis söndü yanmıyor. sislerde de xenon var. inşallah ampuller sağlamdır. tahminim sarsıntıdan çıktı ama ilk fırsatta bakacağım bakalım. Alper sen bu işlere bayağı meraklısın sanırım. garaj falanmı var nerde yapıyorsun. ben şirketin otoparkta bakacağım. uygun yer olsa her türlü bakımını kendim yapacağım. kimseye güvenemiyor insan yaa... hele aracı bırakmak en kötüsü...

bende zap marka 2 takım xenon var.marşa bastıktan sonra farları yakıp 5sn bekliyorum öyle yola çıkıyorum hiçbir problemim yok ama 5sn beklemeden hemen fırlarsam yola sol kısa farım pırpır yapabiliyor bazen ki o da role takılarak halledilebiliyor....

Geri