Xeonon far montajı yaptıranlar

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Xeonon far montajı yaptıranlar

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Özer,

Bahsedilen uygulama ve buğu konusu ile ilgili paylaşacağınız fotoğraflar konuya zenginlik katacaktır.

Sizden ricam...

Hemen yüklüyorum yapılan uygulamayı.. Yapan usta cok saglam ilk yapan tam bi dolandırıcı bu yapılanlar 2. ustamdandır.. Dikkatnize bugulu resimler telefonum hafıza kartında oda kardesımde alıp hemen yuklerım ama yapılan uygulama burda..

Aracın normal far hali :
renaultmeganer.jpg

1007322a.jpg

1007324.jpg

1007325.jpg

1007325.jpg

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servislerde ariza lambasi yakmayan xenonlar takilabiliyo.fakat dediginiz gibi merceksiz olursa isik dagilabiliyo,iyi bir aydinlatma sagllamiyo.ama bir mercekli far bulursam orjinal yada baska bir marka, ozaman xenon takarim.aracimin orjinal farlarina asla sonradan mercek uygulamasi yapmam.illa yapacaksam cikma far alirim ona uygularim.birkac fara mercek uygulamasi gordum ama buharlasma yaptigini duymamistim.sanirim ustadan ustaya degisiyo bu is.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yaptıran arkadaşlar maliyetleri ve yaptırdıkları yerleri de yazarlarsa benim gibi heveslilere yol gösterecektir  :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Yaptıran arkadaşlar maliyetleri ve yaptırdıkları yerleri de yazarlarsa benim gibi heveslilere yol gösterecektir  :)

Merceksiz fara uygulayacaksınız hiç bulaşmayınn bence. Karşıdakini rahatsız ettiği temel mevzu zaten ama öte yandan çok apaçi işi duruyor artık.  Yolda gezen her 10 şahin'den 11'inde var, o kadar çok yani :) Bizim araçlara gitmez, ışık şiddetli bir şekilde dağılıyor, karşıdan bakıldığında farın tüm güzelliği kayboluyor.

Beyaz ampul tavsiye ederim. Hiçbir kesme - biçme işlemi yok, ışık çok berrak ve çok kaliteli duruyor.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
ayrıca araç muayenede  ağır kusurlu çıkıyor diye okumuştum forumda ..  general_hoho

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Merceksiz fara uygulayacaksınız hiç bulaşmayınn bence. Karşıdakini rahatsız ettiği temel mevzu zaten ama öte yandan çok apaçi işi duruyor artık.  Yolda gezen her 10 şahin'den 11'inde var, o kadar çok yani :) Bizim araçlara gitmez, ışık şiddetli bir şekilde dağılıyor, karşıdan bakıldığında farın tüm güzelliği kayboluyor.

Beyaz ampul tavsiye ederim. Hiçbir kesme - biçme işlemi yok, ışık çok berrak ve çok kaliteli duruyor.

Kesinlikle katılıyorum, ben Osram H7 Hyper White kullanıyorum servisteki ustalarım bile xenon gibi görünüyor diyorlar. Ama normal H7 olduğu için kimseye sıkıntı vermiyor.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Merceksiz fara uygulayacaksınız hiç bulaşmayınn bence. Karşıdakini rahatsız ettiği temel mevzu zaten ama öte yandan çok apaçi işi duruyor artık.  Yolda gezen her 10 şahin'den 11'inde var, o kadar çok yani :) Bizim araçlara gitmez, ışık şiddetli bir şekilde dağılıyor, karşıdan bakıldığında farın tüm güzelliği kayboluyor.

+1
şahsen yazın böyle yapıcam..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum, ben Osram H7 Hyper White kullanıyorum servisteki ustalarım bile xenon gibi görünüyor diyorlar. Ama normal H7 olduğu için kimseye sıkıntı vermiyor.
Doğan abi sen nereden almıştın kaça almıştın maliyet ? birde mümkünse bize fotoğraf yüklermisin bende sisler ile farları değiştirmeyi düşünüyorum hatta sadece sisleri değiştireyim diyorum farlar dursun yağmurda vs görüşümü düşürmesin gündüz ledleri zaten beyaz yanıyor sisleri değiştireyim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Doğan abi sen nereden almıştın kaça almıştın maliyet ? birde mümkünse bize fotoğraf yüklermisin bende sisler ile farları değiştirmeyi düşünüyorum hatta sadece sisleri değiştireyim diyorum farlar dursun yağmurda vs görüşümü düşürmesin gündüz ledleri zaten beyaz yanıyor sisleri değiştireyim.

Bana bir arkadaşım vermişti Ahmetcim ama şöyle linkini buldum.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-h7-cool-blue-hyper-white-5000k-102012582

Yağmur için dediğim gibi hala denk gelemedim yağmura nasıl fark edecek hiç bilmiyorum ama açıkçası sis için tavsiye etmem, neden dersen Allah korusun siste kalırsan çok lazım gelir sarı ışık, orda sıkıntıya düşmeyesin.

Fotoğrafta acaba şimdi çıkıp çeksem mi diye düşünüyorum. (:)