Xeonon far montajı yaptıranlar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Xeonon far montajı yaptıranlar

GNSpower link' Alıntı:
Bana bir arkadaşım vermişti Ahmetcim ama şöyle linkini buldum.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-h7-cool-blue-hyper-white-5000k-102012582

Yağmur için dediğim gibi hala denk gelemedim yağmura nasıl fark edecek hiç bilmiyorum ama açıkçası sis için tavsiye etmem, neden dersen Allah korusun siste kalırsan çok lazım gelir sarı ışık, orda sıkıntıya düşmeyesin.

Fotoğrafta acaba şimdi çıkıp çeksem mi diye düşünüyorum. (:)
YOk abim bu yeterliydi teşekkür ediyorum bu saatte ne işin var dışarıda.
Benim ekibim gazlıgöl diye bir yerde termal tesisler oteller vs buhar zaten fazlasıyla var birde göz gözü görmeyen sis ambulansın çakarları tepe lambaları yeterli gelmiyor bazen sisler konusunda haklı olabilirsin abi bir düşüneyim

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
YOk abim bu yeterliydi teşekkür ediyorum bu saatte ne işin var dışarıda.
Benim ekibim gazlıgöl diye bir yerde termal tesisler oteller vs buhar zaten fazlasıyla var birde göz gözü görmeyen sis ambulansın çakarları tepe lambaları yeterli gelmiyor bazen sisler konusunda haklı olabilirsin abi bir düşüneyim

Çok acaip video ve resim çekesim var lakin yanıma kimse yok şu an koca İzmir'de. (:)

İstanbul'da olaydım en azından bir iki yandaş bulurdum halbuki kesin. :)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
ևok acaip video ve resim çekesim var lakin yanıma kimse yok şu an koca İzmir'de. (:)

İstanbul'da olaydım en azından bir iki yandaş bulurdum halbuki kesin. :)
Forumda online olduğum anlarda bende istanbulda olmayı istiyorum organizasyon düzenlerdik ankarada olabilir  ;)
Odaktan çıkan araçları gördükçe muhabbetini yaptıkça daha bir gidesim geliyor ama  sanırım öyle bi lüksümüz yok bir gün güzel bir organizasyon olursa pılıyı pırtıyı toplayıp gderiz abi  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Forumda online olduğum anlarda bende istanbulda olmayı istiyorum organizasyon düzenlerdik ankarada olabilir  ;)
Odaktan çıkan araçları gördükçe muhabbetini yaptıkça daha bir gidesim geliyor ama  sanırım öyle bi lüksümüz yok bir gün güzel bir organizasyon olursa pılıyı pırtıyı toplayıp gderiz abi  011zaa

Yani yokluk içindeyiz. Ben gece 2.30'da benimle araba videosu çekecek adam bulamıyorum, rezalet. (:)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
...  sis için tavsiye etmem, neden dersen Allah korusun siste kalırsan çok lazım gelir sarı ışık, orda sıkıntıya düşmeyesin. ...

Eee, fabrika çıkışı sis farı olmayan araçlar?

''Yoktur'' demiyorum ama 15 yıldır araç üzerindeyim: Karadeniz yaylarında çok sis gördüm, sis farının net bir faydasını ben görmedim,  sis farının faydası varsa da sisten görünmez zaten (:)

Zaruri bir şey olsa fabrika çıkışı her araçta olurdu,  ben sis farında da beyaz ampul kullanıyorum. Bence sislere de beyaz ampul takıla, sonra yakıla, karşısına geçip bir bakıla :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

''Yoktur'' demiyorum ama 15 yıldır araç üzerindeyim: Karadeniz yaylarında çok sis gördüm, sis farının net bir faydasını ben görmedim,  sis farının faydası varsa da sisten görünmez zaten (:)

Zaruri bir şey olsa fabrika çıkışı her araçta olurdu,  ben sis farında da beyaz ampul kullanıyorum. Bence sislere de beyaz ampul takıla, sonra yakıla, karşısına geçip bir bakıla :)

Minör trafik canavarı seni. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben video çekmeye çıkıyorum. Kimsem olmasa da tripodum var. (:)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Fabrikalara akıl ermez zaten düşünmeye gerek yok adam bir paket yapar adı GP (Güvenlik paketi) yok viraj aydınlatmalı kromajlı sis farları vs bir çok seyi var gel gelelim Günümüz teknolojisinde güvenlik sistemlerinin başını çeken ESP gibi bir sistemi hiç bir pakete koymayıp opsiyon yapar sonra birde Slogan " CreativeTecnoloji" Vay arkadaş  ::)

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ben video çekmeye çıkıyorum. Kimsem olmasa da tripodum var. (:)
Haydee videoları izlemedi gitti kurtlandı adam abi soğuktur dicem de eskişehirmi orası yapıştır :D

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende fotoğrafı var gitmee... Diyecektim ama diyet olayı aklıma gelince vazgeçtim. Uğraş dur oralarda :D

Bendeki Philips

9hke.jpg