Yardim!!!bu paraya bu araba alinirmi!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DOHC_06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
para versen gelmez bu tavsiyeler :D arkadaş corsa'cı arkadaşlara güzelinden giydirmiş.. :D

neyse bu adamı kaale almadım..

velhasıl sana tavsiyem corsa alcansan 8V alma alacaksan 98 ve üzeri 16V olanlardan al süper araçlar..

astra-f ise 1.4 ise alma X14SZ çıkar onlardada 1.4 lerini alma 1.6 larıda performanssız..

madem çıkamıyorsun yukarılara sana Vectra A tavsiye derim o fiyatlara..

sağlıcakla kal..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ankara-dan-temiz-opel-arayanlara-41166565/detay

Burada bi yanlış anlaşılma var sanırım...ve dünyadaki en çok korktuğum 2 şeyden biri...iftira ve yanlış anlaşılmak...

bilader burda kimseye giydirme çıkarma yapmıyorum, bir başka uye hakkında yazdıklarına dikkat eden bırı olmalısınız eminim.ben şakasına soyledınız diye düşünmek ıstıyorum dedıklerınızi...beni kaale alıp almamanızda umrumda bile değil...yazdıklarımı senın ıcın degıl araba arayan arkadaş için soyledım...

burda tartışma ortamı yaratmayalım.tekrar soyluyorum yazdıklarınıza lutfen dıkkat edin...ben tavsiyede bulunurken Türkiyedeki şartlara ve hangi aracı kimin daha çok tercih ettiğine göre konuştum...bugün corsanın bayanlarca daha cok tercıh edıldiğini sende bende koydekı ahmet amca bile biliyor...tercih meselesi...gocunulacak bir şey yok...

bı arakadaş burda ^^anneme yada ablama arac almak ıstıyorum ne onerırsınız^^ diye başlık açsa kaç kişi corsa al kaç kişi astra al diyecek deneyelim istersen???

şahsen ben corsayı dar oluşu, motor hacmi, sürüş keyfi,dinamizmi açısından,astraya gore parcasının pahalı olması, motor ve kaporta uzerınde pek modıfıkasyona uygun olmaması vs.. vs nedenlerle tavsıye etmıyorum.ikiside binmediğim bilmediğim araba değil hayal kurmuyorum...ama yakıtı az olsun yeter dıyorsa orasına karışamam...corsanın astradan ustunlugu sadece yakıtta olabılır.oda şehır ıcınde...illaki corsa olacaksa 99 model ve sonrası tercih edilmeli diyorum...

Corsacı arkadaşlarda beni yanlış anlamasınlar lutfen...Sözüm meclisten dişarı, sadece bir latifeden ibarettir...

Son düzenleme:
bayan arabası erkek arabası diye bişey yok arkadaşlar ona kalırsa dünyada birçok bayan da bmw kullanıyo güvenlik ve gösteriş için herkezin bütçesine beğenisine göre bence. ben 9 yıldır corsa kullanıyorum çok memnunum ama bahsedildiği gibi 99 üzeri gls al derim 16 valf. belki 1 sene sonra satarım belli olmaz :)

Gel sana 1990 model vectra 4x4 alalım ilk sahibinden almancıdan çürüksüz.
Parmakla göstersin cümle alem

2000 model 1.6 i.e slx tipolarada göz gezdirmeni tavsiye ederim. 2000 model tipolar arge birikimi sıfır sorun otomatik klimadan 103 hp motora kadar mükemmel

arkadaşlar mesela bi kaç tane corsa var ancak 97 modellerin ön tamponunu beğenmiyorum 98 ön tamponu takabilirmiyiz uyarmı peki..

öncelikle galeri değilde sahibinden bir araç bulursan daha iyi olur..
ilanlara baktım siyah astra 9.500-10.000 tl olursa al tabi baktır önce 40-50 neyse ver bi servisi baksın iyiyse,kafana yatarsa al bence

Geri