Yardım lütfen-opel astra almayı düşünüyorum

mypartner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba

bir tanıdığımda opel astra 2007 1.6 enjoy sport modeli var 115 beygir.satmayı düşünüyor.

arabanın standart özelliklerine ek olarak orjinal sunroof var.deri koltuk.52000 kmde.kazasız.temiz.

fiyat ne kadar eder.henüz fiyat konuşmadık ;sanırım 24 bin TL gibi bir rakam isteyecek bu fiyatı edermi bu araba.

ve bu araç şuan istanbulda şehir içinde km de ne kadar yakar.

yardımlarınız için teşekkğr ederim

Fikirlerinizi bekliyorum

arkadaşlar hiç kimsenin bu konuda bir yorumu yokmu.

yardımlarınızı ve yorumlarınızı rica ediyorum.

önce üye arsivinde kendinizi tanıtırmısınız

kral selam

foruma yeni üye oldum .forumun içeriğini çok fazla bilmiyorum .

arşiv de kendinizi tanıtırmısın derken neyi kastettiğini anlayamadım.

sağol kral yardımın için.

benim sorumla ilgili fikrin varmı.

fiyat ve yakıt konusunda?

eğer fiyat 24bin lira ise ve H kasa ise mükemmel...gerçi g kasanın 2004 den sonra njoy modeli var mı bilmiyorum ama g kasa için bile normal bi fiyat denebilir...en ucuz fiyata göre verdiğiniz özelliklerdeki aracı aradım şu linkden fiyatlara bakabilirsiniz...

http://www.sahibinden.com/search.php?a=10&&b[url=http://www.sahibinden.com/search.php?a=10&&b[detay_5_min]=2007&b[detay_5_max]=2007&b[detay_4_min]=30000&b[detay_4_max]=70000&b[detay_2043][0]=61858&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[lrt]=1&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[pricecurr]=1&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=6240&c=6240&search_result_page_limit=20&sKlasik=1&c=6240&b[sort_field]=real_price&b[sort_order]=asc&b[page]=1[/url]

Son düzenleme:
arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

hafta başına kadar fiyat konusunda bilgi sahibi olmam gerekiyor.

çünkü internetteki sitelerde fiyatlar genelde normalden yüksek ,tam fikir vermiyor.

bence fiyat cok uygun, kaçırma derim, ama bi problemi yok ise...

Geri