yardım(stoplara film çekme)

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, dün akşam yolda gördüm, çok hoşuma gitti. Araç Astra G Enjoy. Stopların sinyal için ayrılmış turuncu kısmına, film çekilmiş, ama kırmızı renkte. Sonuç; stoplar geri vites için ayrılmış bölüm dışında kıpkırmızı, çok ta orjinal bir görüntü yaratmış. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

3m in yapıştırmaları var onlarddan yaptır bütün aksesuarcılarda vardır.maliyeti en fazla 20 milyondur;)

koçtaş, bauhaus gibi marketlerde bulunurmu peki?
olması lazım ama oralarda pahalı olur neden???Çünkü rulo halinde satıldığı için fazla alırsın pahalıya gelebilir.Yapıştıracağın sadece küçük bi yer olduğu için eyüpoğlu'na fln gidersen bulabilirsin iskitlerdeki

olması lazım ama oralarda pahalı olur neden???Çünkü rulo halinde satıldığı için fazla alırsın pahalıya gelebilir.Yapıştıracağın sadece küçük bi yer olduğu için eyüpoğlu'na fln gidersen bulabilirsin iskitlerdeki

Dediğin yeri biliyorum ama ben şu an İstanbul dayım. Malesef buralarda o tür tuning marketlerinin yerlerini hiç bilmiyorum. Neyse artık Ankara ya gelince hallederiz. Sağolasın...

Ben de yaptırcam yakın zamanda..10 YTL ye tamamen kaplarız demişlerdi cam filmini yaptırmaya gittiğimde...Siyah olanı da var ama o biraz daha farklı bir malzeme olduğundan 30 YTL ye yapıyorlarmış..Tabii bu bahsettiğim yer Ankara'da...Yaptırırsam fotoğraf koyarım...

Ben de yaptırcam yakın zamanda..10 YTL ye tamamen kaplarız demişlerdi cam filmini yaptırmaya gittiğimde...Siyah olanı da var ama o biraz daha farklı bir malzeme olduğundan 30 YTL ye yapıyorlarmış..Tabii bu bahsettiğim yer Ankara'da...Yaptırırsam fotoğraf koyarım...

çok iyi olur, sağolasın. Ben zaten sık sık ankaraya geliyorum, bi geldiğimde uğrar yaptırırım. Burda uğraşmaya gerek yok.

3m in yapıştırmaları var onlarddan yaptır bütün aksesuarcılarda vardır.maliyeti en fazla 20 milyondur;)

k bakma yardımcı olursan sevinırım 3m ın yayapıştırmaları ne oluo anlatabılırmısın bıde elınızde hıç resım varmı bunla ilgili tessekurler

ben kendim yaptım hemde 2ytl ye bi reklamcıya gitim kırmızı renk film istedim 10 cm genişlikte ve yapıştırdım bence güzel oldu sizce eğer yapabilirsen bu şekilde oluo umarım yardımcı olabilmişimdir
grnt067ro8.jpg

çok güzel olmuş emeğine sağlık beğendim walla

Geri