yeni araba arayışları...

volvo veya accord derim bence volvo daha güzel gözüküyor ama accord daha iyi yürüyordur :)

accordun yalanı dolanı bol.. o arabanın km sine 19.500 diyen esnaf, her türlü dalaveriyide gözü kapalı yapar..

volvonun sahibi arabasını gerçekten seviyormuş.. modifiyeli volvo görmenin olasılığı, modifiyesiz doğan görmekten daha azdır.. bunca sevdiği arabasını neden satmak istediği soruşturulmalı.. ayrıca fiyatıda yüksek gibi geldi..

golfçü olan sensin; bize söz düşmez kanaatindeyim..

leonun ikinci eli zayıf, ama takip ettiğim kadarıyla sen arabaları perte çıkartıp, satış matışla zaten uğraşmıyon :D 170hp den sonra 122 kesmez seni..

ayrıca yukarıdaki ikinci el arabalar için talep edilen meblağlara sıfır honca civic veya astra alabilirsin..

accord deli bişi

s40 tek gecerım body kıte bıttım zaten. accord yapan japon abılerımız benzını bardakla ıc demısler ona:D.s40 olmazsa astra gtc bakardım :D

s40 dizel olduğundan oldukça az yakıyor zaten elinde chip var araba için.eskiden yan apartmanda oturuyordu.civic sedan az yakıyor onu biliyorum ama 1,8 motoru ne kadar yakıyor bilemeyeceğim.accordun şehiriçinde 12-13 litre tüketimi görebiliyor ama mugen olması beni çekiyor bir yandan:)s40 1,6 kullanmıştım oldukça güvenli bir araç yalnız bana frenleri o kadar etkili gelmemişti golften sonra.aracım 138 hp'di 125 ve üzeri güçteki araçlar beni kesecektir:)accord göztepedeydi, bakıyordum arabaya sahibindenden ama sahibi galeriye satmıştı.km'si 18bindi o zaman.tam olarak ne yaktığını bilmiyorum açıkçası...

accordun duruşu yeter.bi tanıdıkta var 2000 motor tiptronik aynı 380 400 bin yakıyo kmde bunuda göz önünde bulundurmak lazım.ama ben her ne olursa olsun accord derdim volvonun servis ve parça sıkıntısyla uğraşılmaz:)

Civic hb iyidir.

benım arabayı verım sana askere gıtmeden satmam lazım:)

Geri