yeni araba arayışları...

accorda şimdi 19000km yazıyor sen linke 35000km yazmışsın arabanın km ilemi oynıyorlar acep????
35000km'deki başka bi seçenek o da 2007 model.araba orjinal/oynanmamış halde.19000de olan gerçekten temiz bi araba ama tüketiminin 11-11buçuk litre olması gözümü korkutuyor...

mugen accord üst sınıf ya varmı ötesi bu işin volvo ilanı zaten satıldı yazmış ama aldınmı parçasını zor bulursun pahalıya alırsın ve 2.elde satamassın. Golf zaten vardı nasıl bişey olduğunu biliyosun hevesini aldıysan birdaha almana gerek yok leon dersen benzin çılgını onuda geç civicte 1.8 onunda 2.0 dan az yakacağını sanmam accord en güzeli tak lpg gez ;)

lpg konusunda avmler sıkıntı yaratır mı acaba:s bilen var mı

lpg konusunda avmler sıkıntı yaratır mı acaba:s bilen var mı
valla giren giriyo geçersin benzine dallarsın
35000km'deki başka bi seçenek o da 2007 model.araba orjinal/oynanmamış halde.19000de olan gerçekten temiz bi araba ama tüketiminin 11-11buçuk litre olması gözümü korkutuyor...
11lt ise iyi ben istanbul şehir içi 13lt diye duydum . 13 te iyi zaten otmatik 2.0 için. 420kuruş yakıyomuş bu accord.ben 1.6 vectra düz vites ile 11.5lt hiç altına düşemedim

Son düzenleme:
valla giren giriyo geçersin benzine dallarsın

11lt ise iyi ben istanbul şehir içi 13lt diye duydum . 13 te iyi zaten otmatik 2.0 için. 420kuruş yakıyomuş bu accord.ben 1.6 vectra düz vites ile 11.5lt hiç altına düşemedim

11,5 mu opel astradaki günlerimi hatırlattı bi ara:Dne güzel golf tsi ile 8litrelerde geziniyordum.haftada 3-4kez keyfi olarak tuzlaya gidip geldiğimi bikaç kez de karşıya geçip geldiğimi bilirim:)honda accord 2,4ile ekonomik değil de normal kullanınca 13,5-14litre yakıyor.2,0 13litre ise çok fazla.ama şu var tam gaz gidince tüketimin 17litrelere fırladığından bahsediyorlar...

avm ye giremessin lpg li araçlar ile kontrol noktası olmayan avm varsa ancak oraya girebilirsin çünkü bagajı açmaları ve aynalı birşey ile aracın altına bakmaları sırf lpg li araçları almamak için yapılan bir kontrol ;)

avm ye giremessin lpg li araçlar ile kontrol noktası olmayan avm varsa ancak oraya girebilirsin çünkü bagajı açmaları ve aynalı birşey ile aracın altına bakmaları sırf lpg li araçları almamak için yapılan bir kontrol ;)
bir çoğu sadece bagaja bakıyor stepmenin yerine simit tank. dolum ağızınıda güzel bir yere koydukmu iş tamamdır

bunu duymak güzel oldu teşekkürler bilgi için saolll...

bencede civic hb derim golf den sonra iyi gider sana,aracıda biliyorum bizim burda,güzel alet!yaşın gereği volvo ve accord' bir 15 yıl sonra düşün bence, şunada bak istersen
http://www.sahibinden.com/leon_sportWQQaXQQ10496818WQQpXQQdisplayitem

Son düzenleme:
Geri