yeni araç tavsiyesi

Cruze ilginç bir araç! Fiyatının hakkını veriyor ama bir iki eksisinden ötürü kaybediyor.

Cruze'dan sonra Astra J dizele geçiş yaptım. İki araç birbirine aşırı derecede benzerlik gösteriyor. Fakat Opel birkaç gömlek daha üstün tabii... Gerçi dizel ile LPG'li araç arasında da fark olacaktır elbet.

Bence araç seçimlerinde bir araçtan ne istenildiği sorulmalı önce. Bir araçtan ne bekliyorsanız ona göre tercih yapın. Yakıt tüketimi mi, konfor mu, genişlik mi, sağlamlık mı, ikinci el piyasası mı, bagaj mı, iç-dış tasarım mı, dizel mi, benzinli mi, LPG'li mi v.s...

Hayırlısı olsun!

Benim önerim, 2006 civarı düşük km de HSE paket freelander olur aslında.

O paralara alınacak en güzel arabalar arasındadır.

bu gün astra j 1.6 180 beygir ve 1.4 140 beygir araçları test etme şansım oldu. 1.6 olan resmen asfaltı kazıyor :) performans süper. 1.4 olanda aşağı değil muhtemelen yeniden opele dönüyorum :)

bu gün astra j 1.6 180 beygir ve 1.4 140 beygir araçları test etme şansım oldu. 1.6 olan resmen asfaltı kazıyor :) performans süper. 1.4 olanda aşağı değil muhtemelen yeniden opele dönüyorum :)

Çok iyi haber Ethem Abi :rakir:

ethem abi opel candır :D c2 vectra alda projelerinden faydalanalım ya :D boşver astrayı falan :D

evet arkadaşlar, hatasız boyasız 1.4 140 hp astra j arıyorum sport yada cosmo olacak. duyan gören hatasız olmak kaydı ile bana haber verirse sevinirim...

Abi guzel tercih astra j .sedanlari ozellikle ama gec ciktiklari icin fiyat araligi yuksek tabi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri