Yeni astra 1.4 100hp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
attachment.php

çok teşekkürler arkadaşlar sağolun cumartesi teslim alıcam inşallah enjoy plus paket nehir gri

valla kampanyalı etiket fiyatı 42.279 cıvarıydı bana tanıdık vasıtasıyla 40.100 e mal oldu

teşekkurler

hayırlı olsun ,
keşke 1,4 almasaydınız ama
1,3 dizel astra, yada 1,3 dizel corsa, 1,4 100 hp corsa seçseydiniz,
umarım performans konusunda şikayet etmezsiniz,
sakin kullanımda sorun olmaz, birde çok dik yokuşlarda artık 1 ve 2 viteslerde idare edeceksiniz.

Evet orası öyle olsun canım napalım dizelden döndük benzinliye ekonomik olması iyi genede:)

Sizinle aynı fikirde değilim ne yazık ki. Dizelden benzinliye dönüş sebebiniz nedir ? Önce bunu bilmek lazım tabi. Ayrıca madem benzinli aldınız 1.6 tercih etseydiniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum. 1.4'ün, 1.6'dan aşağı yakıcağını düşünmüyorum. Kasa ağır geliyorsa gerçekten bu sefer zorlucaksınız yakıt değeriniz artıcak haliyle..

yani dizelden dönüş sebebim aslında 2010 eski kasa astra 1.3 cdti ı yaklaşık 2 ay bekledikten sonra bana araç gelmiyor bir 2 aya yakın daha bekliyceksiz oda kesin değil denince yeni astraya yöneldik ve içindede en uygunu bu model oldu 1.4 100 hp 1.6 neden değil dersenizde ne olursa olsun belirgin bir yakıt farkı oluyor aralarında kasa ağır olsada yaklasık 1.5 litre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri