Yeni astra çok yakiyor !!!

QURESMA_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar
İlk önce arabamdan çok memnunum aracım 1.6 115 beygir sport paket arabamla ilgili hiç bir sıkıntım yok fakat bu araca sahip olan arkadaşlar yakıt tüketimiyle ilgili düşüncelerini paylaşırlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
100 tl benzinle 250km zor gidiyorum:(

Son düzenleme:
benim bir arkadaşımda 2. el 2010 MODEL YENİ ASTRA 1.6 NJOY PLUS PAKET aldı 35.500 tl verdi ona sordum yakıt nasıl diye onda da aynı sizin ki gibi bir cevap verdi

Yaklaşık 11 lt. yakıyorsunuz. Astra h aracımda da aynı motor var benim değerlerim genel olarak 8.5 civarı oluyor. Aracın yeni olması, kullanım şekliniz ve trafiğin durumu yakıtında etkendir biliyorsunuz. Astra h ye göre daha ağır olsa da zamanla 9 lt. hata biraz daha altına ineceğini düşünüyorum. Depoyu tam doldurup çok devirli kullanmadan bir daha ölçüm yapmanızı öneririm.

bir de istanbuldasınız..ona göre hesaplamak lazım..

Hesaplamalar ilden ile çok değişiyor.Ayrıca aldığınız benzindende fark ediyor.Düz bir yolda depoyu fulleyin 30km gidin geri dönüp aynı yerden benzin alın.Ne kadar yaktığını öğrenmek için kesin sonuç.

yakar yakar..bu ülkede petrol fiyatları düzelmedikce cok hesap yaparsınız..petrol fiyatları bi düzelse türkiyenin ekonomisi düzelecek emin olun..ah cem uzan ne vardı sataşıyon bukadar ipini cektiler seninde

yakar yakar..bu ülkede petrol fiyatları düzelmedikce cok hesap yaparsınız..petrol fiyatları bi düzelse türkiyenin ekonomisi düzelecek emin olun..ah cem uzan ne vardı sataşıyon bukadar ipini cektiler seninde

:) :)
iş arkadaşımın babasının astra classic II vardı hastasıydı.. gitti 45,000'e (yanlış hatırlamıosam)yakın para vererek sıfırını aldı..aractan cok menmun ama o da senin gibi cok yakmasından şikayetçi idi..,istanbul tüm değerleri değiştiriyor bence bi arakdaşımın dedği gibi biraz zaman gecince düz yolda dene istersen

Geri