Yeni Astra Kamuflajsız halde yakalandı

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel de motor seçeneklerinin artması sevindirici, en büyük eksiklik bu konudaydı.
ARabanın kasa yapısına gelince ben sizlere katılamıyacağım. Opel diye her araba güzel olacak değil, bence hatları aşırı yuvarlatılmış. yaris, auris ve leon karışımı ama daha çok auris..
eğer son hali bu olacaksa ben bu yumurta gibi arabayı almam, artık astaradan başka modele geçer ya da h kasaya devam ederim.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel resim bu seferki ..az çok ön kısmınıda gördük aracın gözümde canlandırdım..bence bizim kasadan daha hoş kesinlikle

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Gunlugumden notlar :
-Sevgili gunluk. Bugun 1 ocak 2011. Kriz nihayet bitti. Artik eskisi gibi ileriye korkmadan bakabilecegim...
-Sevgili gunluk bugun 25 ocak 2011. 2007 model GTC mi satma vakti geldi. Zaten garantiside 1 yil evvel once dolmustu. Yerine GTC nin yeni modellerinden dusunebilirim. Nede olsa bir senedir satista. Problemleri cozulmustur.
-Sevgili gunluk bugun 2 subat 2011. 2.0t OPC min siparisini verdim. 3 ay sonra gelecekmis. Allah herkese nasip etsin ......

:))))

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de önde kelebek camı kadar uyuz olduğum şey yok.

Ekli dosyalar

• c.JPG
    c.JPG
    29.8 KB · Görüntüleme: 34

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
corsa d nin büyük hali gibi göründü bana bu açıdan

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
1.4 Turbo 150 Hp gerçekten çok güzel ayrıca bu motoru bence tüm araçlarında sunsalar patlama yaparlar yahu