Yeni Astra Sedan Alan Yok Mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yeni astra alan yok mu görüşlerini merak ediyorum bu araç için?? ilk izlenimler neler acaba=??

işte onlardan bi değerlendirme alsam çok iyi olacak yaa.... yok mu tanıdık kimsede??*

astra sedan alanların çoğu dizel
benzinli alan pek görmüyorum
o yüzden dizelin astra da kronik sorunu vardır
kalkışta hantallık
kavramada sorun
..... zaten sedanın arkasını bi türlü kabullenemedim

Biz sedan almayı dusunuyoduk ama ben ıstemedıgım ıcın HB aldık ani bir karar değişimi ile...Arabanın tek eksisi dizellerinde herkesın dedıgı gıbı...araba gıtmıyo 1. vites yok sankı ama o tarz sedan sınıfında en iyi yol tutusuna sahip araç astra sedan jetta falan hikaye kalmıs yanında..

Gecen hafta özel bir kanalda yenı astra sedan hakkında program yaptılar ve 6 puan verdiler.

Gecen hafta özel bir kanalda yenı astra sedan hakkında program yaptılar ve 6 puan verdiler.
10 üzerinden mi? 10 üzerinden 6 aldıysa durum üzücü. Ben o tanıtımı seyredememiştim. Bildirmen çok iyi oldu. Çünkü almayı düşünüyordum.

Biz aldık 1 ayı geçti astra sedan enjoy modelini türkiyeye gittiğimde 2-3 kez kullandım arac 115 hp hızlanması fln iyi geldi bana onun dısında uzun süre kullanmadıgım ıcın yorum yazamayacam.

tamam doğru biri 6 verdi ama diğer sunucuda 8 vermişti.ortalama olarak 7 de birçok araç için ii sayılır.biraz daha seri olsa çok daha ii bir puan alırdı...:good:

Geri