yeni corsa siyah mı?şimşek grisi mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erberk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
corsa d için kesinlikle ben siyah diyorum bakımı çok zor oluyor ama yıkayıp cilaladıktan sonra karşısına geçip izlemek gibisi yok

bence beyaz süper duruyor bence ;)

bence siyah yıkanınca ve parlayınca 10 numara ama batınca çok toz ve kirli eğer bakabilirsen araca siyah :)

Siyahın temizliği çok zor. Bence ya şimşek yada gümüş gri derim..

siyah gerçekten asil ve bakımı zor bir renk, şimşek grisi ise biraz matlaşınca sigara dumanı gibi oluyor o yüzden ondan pek hazzetmiyorum (diğer şimşek grilerinden biliyorum ) seçenekler arasında en kullanışlısı gümüş görünüyor...

bende siyah dusunmustum bayiiye giderken cabuk cizikleri belli eder cabuk kirlenir vs vs mavi almaya karar vermiştim sen kullanacagın icin icine hangi renk siniyorsa onu al derim

Gümüş gri yi her zaman tek geçiyorum. Araba kirli iken bile parlıyor ki düşünün temiz olduğu zaman nesıl parlar ve hatta siyahla yan yana geldiği zaman bile daha çok dikkat çekeceğine inanıyorum ben.
Fotoğraf yağmurlu bir havada ve Kaştan yola çıkıp ölüdenize kadar yol aldıktan sonra çekildi. Daha fazla söze gerek yok sanırım.
dsc0352.jpg

Gümüş grinin tek bir kütü yanı var, yolda giderken bol miktarda aynı renkten görebiliyorsun

Ahmet Altınçubuk

metro mavisi ya da şimşek grisi
2sinden birini al hem şık hemde koruması daha kolay
sonra demedi deme:)

Geri