yeni focus alsak?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kustooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

şu focusa bi el atın

• Kullanılan toplam oy
    70
bence de daha güzel olacak yeni focus

bizim focus alma ihtimalimiz şimdilik yattı.

Son düzenleme:
Çok büyük gelmez ise temiz superb tdi otomatik güzel olabiliro fiyatlara :)

evet arkadaşlar kararımızı verdik, imkanları biraz daha zorladık.
0km YENİ 407 COMFORT - 1.6 HDi 110 hp - MANUEL - fiyatı 41950

üzerine metalik boya (792) eklenecek 42742 olacak. bi de aklımızda elektrikli sunroof var ama o da 1507 lira. değer mi bilemiyoruz

arabayı kullandık bayaa beğendik. yeni makyajlanmış kasa olacak ve comfort donanım hiç de boş bi donanım değilmiş. bi çok markanın en üst donanımında bulunan ayrıntıları bunlar en alt donanım olan comfortta bile standart yapmış.

bulabildiğimiz tek kusur 110 beygir 240Nm tork güce rağmen biraz hantal geldi 105 hplik astra g den sonra. 1.3cdti corsa kullanmıştım ve o aractaki turbo açıldıgı anki ivme artışını bu araçta hissedemedim, sırtım aniden koltuğa yapışsın diye bekliyodum ama olmadı. ama yine de azımsanmicak da bi ivmesi var. yol tutuşunu beğendim, hatta hb astra dan daha çok güven verdi. ben astrada otobanda bile hızlanınca biraz korkarım en ufak kasiste bile zıplamaya başlar ama bu araçta konya yolunda bayaa bastım balgattan gölbaşına kdr gittim geldim 170-180 gördüm hiç sarsılma yoktu. 250 kadran var ama en fazla 200-220 yapar gibime geldi. ama abim gibi deliyi biraz limitler ii olur :D

ayrıntılar için http://www.peugeot.com.tr/fiyatlar-407/-865/ ve donanım sayfasına bakabilirsiniz.

tabi şu an kesin değil pazartesi günü renk seçenekleri vs. belli olacak ama biz en azından karar verebildik içimize sindi. ben de çogunuz gibi peugeot sevmem ama 407 ye önyargılı bakamadım ve inceleyince de hayran kaldım

yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
İkinci el demiştim superb için.

Hayırlı olsun diyelim şimdiden. Güzel seçim

Son düzenleme:
hayırlı olsun ama 42 civarına çıkınca seçenek o kadar çok ki... biraz daha zorlayıp insignia ya yönelseydiniz

bence şahsi görüşüm makyajlı Focus tam bir rezalet makyajsızın sedanı çok hoşuma gidiyodu arabayı makyajladılar oyuncağa çevirdiler :(

42 çıktıysa valla biraz daha sıkarım ınsıgnıa alırım...pug bana hiç güven vermiyor...daha dogrusu fransız arabaları...

pug konusunda önyargılıydım ama 407 çok kaliteli lüks ve güvenli geldi. insignia nın en boşu edition 45 liradan başlıyo. 407 comfort ise bayaa yüklü bi araba. opelde cosmo donanımda bulunan yağmur far sensörleri bile pug da standart. kısacası içimize sindi. artı aracı abim alacak ve boş bi insignia almaktansa dolu bi 407yi tercih ediyo. tercih meselesi...

tavsiyeleriniz için teşekkürler

edition en boşu diyorsun da neler var biliyorsundur sanırım.. edtion elegance ile hele gayet dolu dolu oluyor,

Geri