yeni focus alsak?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kustooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

şu focusa bi el atın

• Kullanılan toplam oy
    70
C5 ile lagunayı tam bilmiyorum ama D sınıfında bu fiyata bu donanımla dizel bulmak zor.
esp standartmış orası güzel, B sınıfı dahil artık standart olmalı artık gerçi.

C5 ile lagunayı tam bilmiyorum ama D sınıfında bu fiyata bu donanımla dizel bulmak zor.
esp standartmış orası güzel, B sınıfı dahil artık standart olmalı artık gerçi.

evet donanımı çok iyi 407nin.

insignia da dizel olunca gücümüz hayatta yetmiyo. bu bile bizim için büyük cesaret olacak kredi vs. hatta şimdiden abim korkmaya başladı abarttık mı acaba demeye başladı her an vazgecebilir :cry:

Hayırlısı olsun o zaman.

407 yi çok iyi tanımıyorum.Ancak Firma aracı olarak corolla kullanıyorum.Firmamızda 60-70 bin km boyunca arıza lambası yanmamış bir çok corolla kullanıcısı var.Sağlamlık yönünden kesinlikle 1 numara.Kasa sağlamlığı da aynı şekilde.Yalnız dizelin torku nedeniyle otomatik şanzumanın özellikle yokuşta kullanımı biraz sıkıntılı.Yakıt konusunda oldukça cimri.Kullanımı 1.4 motora rağmen oldukça keyifli ve 1.6 gibi.

Avantajları:
- Sağlam , sorunsuz motor ve elektronik aksam.
- Sağlam ve ncap de 5 yıldız almış bir karoser.
- 1.4 ama d4d sayesinde 1.6 gibi performans
- Konforlu süspansiyon , kullanım keyfi ve geniş iç hacim.

Dezavantajları:
- yüksek hızda yan rüzgarlardan etkilenme
- otomatik vitesin özellikle yokuşlardaki sıkıntılı kullanımı
- Soğukken balatalardan ses gelmesi (bazı araçlarda zaman zaman yapıyor ancak teknik olarak frende hiçbir eksiklik vs. olmuyor.)

Fiyat ve donanımı konusunda detaylı bilgim olmadığı için bu kısmını sana bırakıyorum.

abim araba almaktan şimdilik vazgeçti :mad: bana da şahine talim etmek düştü :cry: ama benim hala umudum vaaarrr :D

corolla biraz daha alt segment gibi geliyodu ama toyotaya da gittik. test sürüşü yapamadık pazar günüydü araba yoktu vs. ama hafta içi gelin kullanırsınız dediler. abim tekrar niyetlenirse diye hala ihtimal tutuyorum

tam da heyecanlanmıştım çok moralim bozuk çoookkk :cry:

ah bu sonradan vazgeçmeler yok mu :D lise yıllarında babama arabayı değiştirmesi için her türlü özelliğini anlatır dururdum, galeriye götürebilirsem sonrası zaten su gibi akıp giderdi, beğenirdi çünkü hemen ve çok heveslenirdi, iş satın alma kısmına gelince süre uzar giderdi, ama illaki alırdı,

kafasına koyduysa yapar abiniz de:D biraz daha kuş serisine talim :D:D

abim araba almaktan şimdilik vazgeçti :mad: bana da şahine talim etmek düştü :cry: ama benim hala umudum vaaarrr :D

corolla biraz daha alt segment gibi geliyodu ama toyotaya da gittik. test sürüşü yapamadık pazar günüydü araba yoktu vs. ama hafta içi gelin kullanırsınız dediler. abim tekrar niyetlenirse diye hala ihtimal tutuyorum

tam da heyecanlanmıştım çok moralim bozuk çoookkk :cry:

ya boşver kardeşim gel sana bi takım borbet bide k24 turbo :D misss...

ah bu sonradan vazgeçmeler yok mu :D lise yıllarında babama arabayı değiştirmesi için her türlü özelliğini anlatır dururdum, galeriye götürebilirsem sonrası zaten su gibi akıp giderdi, beğenirdi çünkü hemen ve çok heveslenirdi, iş satın alma kısmına gelince süre uzar giderdi, ama illaki alırdı,

kafasına koyduysa yapar abiniz de:D biraz daha kuş serisine talim :D:D
valla bakıcaz artık umut hocam annem de istiyo şimdi. biraz daha bastırıcam abime son bi şans :D

ya boşver kardeşim gel sana bi takım borbet bide k24 turbo :D misss...

oldu ibocum başka :D:D:D

valla fokusu bilmem ama fıesta mükemmel olmuş bu hafta starda tanıtıyorum ben çok beğendim tamamen sınıf atlamış araç yeni fıestaya bi bak derim ama sen opel al :):)

Geri