Yeni İnsignia Test

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Opel'in zaman zaman çok boktan arızaları oluyor. Arıza desen değil demesen değil.

Bir de servis ilgisizliği ve yedek parçaların pahalı olmasını göz önünde bulunduralım.

İşte, bu tip nedenlerden milletin bir kısmı aşırı antipati duyuyor Opel'e...

Özellikle de D sınıfı gibi ağır giden bir sınıf olunca hele de ilk jenerasyon olunca haliyle satmıyor İnsignia. Bugün Passat kaçıncı kasasını sürdü piyasaya bilmiyorum. İnsignia öyle değil ama millet biraz yaşlanmasını istiyor galiba. Kronik sorunlar v.s...

insigniada öyle lpg harici çok şikayet almadı diye biliyorum. cosmodaki malzeme kalitesi abartısız söylüyorum bakın c180 mercedeslerde yok. daha öncede c180 hakkıda bir konu açmıştım kullandığım için söylüyorum yani...

Fiyatı yanlış bence. Fiyata göre bakınca insanlar başka marka seçebiliyor. Bence 5000-8000tl daha düşük olsa hak ettiği satış rakamını yakalar.

Opelin premium sınıfta Omegadan sonraki en iyi aracı bence...

Makyajlı İnsignia nın en önemli artısı ilk nesilde olan ve orta konsolu çok karışık gösteren düğme kalabalığının olmaması bence.

orta konsolda çok düğme yok evet klima paneli çok çok sade. touch pad ise mükemmeldi :) bence arabadaki en büyük gelişme motor seriliği yönünde olmuş. 180 bg versiyonunda herkes şikayetçiydi nasıl 180 bg bu falan diye kalkışlarda özellikle. 170sdı motorda ara hızlanmalar kalkışı baya iyileştirmişler gibi geldi. tabi ben 180'lik insigniayı 1 seneden fazla olmuştur kullanalı 170'liği yeni kullandım tam veriler ne durumda onada bakmak lazım tabi...

Geri