Yeni Plaka İle İlgili

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan resopal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaslar ya ben 0 araç aldım dün plaka işlemlerini başlattık bana galerideki adam yeni yasadan bahsetti 3-4 günde çıkar dedi ama emin degil gibiydi pek :eek: Bu plaka kaç günde gelir yeni araba alan bilen varsa paylasırsa sevinirim.

Bu arada plakayı besiktas ilçesinden cıkarıyorum sanırım yere göre talebe göre uzuyormus süre

Bilgisi olan varmı ????

:( Arabayı aldık beklemesi de bi o kadar zor ilk arabam :D

nesı varkı sıfır araba hadı yogun bır gun trafık ertesı gunde plakayı basar verırler en fazla ıkı gun surmesı gerekır

yenı cıkan yasada herkesın plakası olmuyor ayrıca plaka 2 gunde cıkar yasayla bı alakası yok

Anladım sanırım beşiktaş ve kadıköy trafik çok yoğunmuş o yüzden falan dedi satan adam ama ins biran önce gelir. Trafik şubeyi falan arasam söylerlermi ne zaman cıkabilicegini zaten bugun 2. güne girmiş oldum hala yok plaka yada bi sekilde bunu takip edebilme imkanı varmıdır? acıkcası beklemek cok istemiyorum

Öyle bilmem mi ehliyet alıcaktım bi parmak izi okutamadılar makine bozukmus 1 saat ugrastık ya :D :D :D 4-5 gün olsun da 10 gün olmasın yeterki 4-5 günde çıksın :D

Geri