yeni vectrama donanım eklemeye devam :)

6. radyatör üstü koruma plastiği ( bazı vectralarda var)

ethem abi hatırlıyomusun bunu sana sormuştum. sende bu kadar paraya değmez demiştin. bak demekki vectraya her şey değiyormuş. :)
güzel olmuş etem bey elinize sağlık... Sitede de araştırma ruhuna sahip arkadaşlar var buda güzel herkes yazarken dikkat etsin...:))

ethem bey o radyatör plastiği mi 150 TL? çıkma satanlarda mı buldun?ben de aradım bulamadım.fiyat da biraz pahalı geldi:)bulsam da alamayacağım sanırım

benim aldığım sıfır arkadaşlar...

ethem hoca dikkatimi çektide sanki lpg hortumlarının boyları 20-25cm den uzun gibi bu uzun vadede sana sorun olabilir veya kısa vade de performansını etkileyebilir. şuan sanırım kit yeni pek farketmiyorsun ama ben lpg den dolayı bu arabada çok çektim seninde aynı sorunları yaşamanı istemem kısa zamanda bir baktır derim.. ne kadar kısa hortum o kadar iyi ama hepsinin boyu aynı uzunlukta olursa daha iyi kalibrasyon tutar lpg kiti..

aynı zamanda maşallah tabiki..

ethem hoca dikkatimi çektide sanki lpg hortumlarının boyları 20-25cm den uzun gibi bu uzun vadede sana sorun olabilir veya kısa vade de performansını etkileyebilir. şuan sanırım kit yeni pek farketmiyorsun ama ben lpg den dolayı bu arabada çok çektim seninde aynı sorunları yaşamanı istemem kısa zamanda bir baktır derim.. ne kadar kısa hortum o kadar iyi ama hepsinin boyu aynı uzunlukta olursa daha iyi kalibrasyon tutar lpg kiti..

aynı zamanda maşallah tabiki..

ibrahim şu an herhangi bir sıkıntı yok gayet memnunum,fakat sıkıntı olursa önerilerini değerlendiricem. teşekkürler.

Allah nazardan saklasın sade ve çok şık aşırıya kaçmamak lazım.

Geri