yeni vectrama donanım eklemeye devam :)

yeni ekleğim extralarıda ilk mesajıma ekledim :)

Tebrikler cok hoş çalışmalar makyaj konusunda irmscher ön tamponuda listene ekleseydin keşke demeden edemeyeceğim kazasız belasız güle güle kullanın

merhaba ben recep elektirikli katlanir ayna almak istiyorum yardicı olabilirmisiniz teşekkürler

etem abi bisey daha rica edicem sizden 2.el 16 gt janti bulabilirmiyiz yardimci olur sanız sevinirim 2000 model aracımda orjinal jantlarımla takas edebilirim 0538 557 03 04 teşekkür ederim.................

Tebrikler cok hoş çalışmalar makyaj konusunda irmscher ön tamponuda listene ekleseydin keşke demeden edemeyeceğim kazasız belasız güle güle kullanın

teşekkürler. ama tamponu hiç düşünmedim.:)

merhaba ben recep elektirikli katlanir ayna almak istiyorum yardicı olabilirmisiniz teşekkürler

etem abi bisey daha rica edicem sizden 2.el 16 gt janti bulabilirmiyiz yardimci olur sanız sevinirim 2000 model aracımda orjinal jantlarımla takas edebilirim 0538 557 03 04 teşekkür ederim.................

recep katlanır ayna satışım yok şuan .sadece kendime yaptım. fakat konudaki palyaşımdan faydalanarak yapabilirsin.

jant piyasayı araşatırmanız gerek çok zor bulunan jantlar bunlar. bulsan bile 750 tl ve 1200 tl arası isterler.

araçta birşey eksik. ön tampon park sensörü kaldı heralde bir tek. onuda yapta tam olsun ethem.

araçta birşey eksik. ön tampon park sensörü kaldı heralde bir tek. onuda yapta tam olsun ethem.

olabilir tabi :sulanma:

Ethem bey bu kadar uğraş ve emekten sonra bence düşünmenizde fayda var benim araçta örneğini görebilirsiniz bence sizina racınıza gercekten değer emeğinize saygı duyuyorum

teşekkürler. bulursam tampondan olabilir. varsa haberim olsun. :sulanma:

etem abi bana cdx aldırcan bu gidişle...:)

ibrahim satayım sana cdx ,i :rakir:

Geri