((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

Aracım 2008 model 1.4 Astra G BRC LPG'li (baz model)

Benim yazılım sürecüm 15dk kadar sürdü (millet 45 dakika diyor) Atmadılar mı acaba?? Servis müdür müşterim olduğu için onunla muhabbet ediyoduk zaten burada kolay kolay aracın başında bekletmiyorlar. Arabayı yıkamaya götürdüler camların içine edip 1 saat sonra geri getirdiler...
Yazılım atma 15 dk araba yıkama 1 saat...

Arkadaşlar acıklamalarımı "sanki"li yapacağım kusura bakmayın :)

* Kalkışlarda sanki iyileşme var. Ama aman aman değil. çok hafif bir silkeleme vardı. oda gitmiş diyebiliriz.

*4 viteste 3000 devirde 80, 5. viteste 3000 devirde 100 önceki değerler. 500 daha fazla idi...

* Klima ile test ettim hiç bir fark yok.

* Sanki 3000devirden sonra araba daha atikleşiyor gibi.

Not: arabayı LPG'de sürdüm hep :) unutmuşum benzine almayı :)

Bizim 1.6 5. viteste 2900 devirde 100 olması lazım ama 3 kişiyiz az birazda bagaj var,bana yazılım gerekli gibi geldi :)

1.6 araba 2900da 100km mi eminmisin? ne farkı var benim araba ile sizinkinin o zaman ?

Bu arada karar verdim Aydın kobayı benim :D

benim yazanlardan genel anladığım;
herkes bu yazılımı yükletmeli... (tabi tercih size ait)

saygılar

ark.lar geçen gün g.antep teymur a girdigimde bu flexi programını söylemişti yetkili ark. gerçektende fark ediyor önceden yol bilg.da baktıgımda 10/lt 100km ye yazıodu şu an 7.2 oldu aynı zamanda araç çekişte de kuvvetlendi...

2004 vectra elegance...

ben 6. cı ayda astra G araçıma uygulattım hiç bir fark olmadığına karar verdim. Boşu boşuna 30TL gitti.

ark.lar geçen gün g.antep teymur a girdigimde bu flexi programını söylemişti yetkili ark. gerçektende fark ediyor önceden yol bilg.da baktıgımda 10/lt 100km ye yazıodu şu an 7.2 oldu aynı zamanda araç çekişte de kuvvetlendi...

2004 vectra elegance...

yazılım yakıtı düşüreceğine yol bilgisayarını sapıttırıyor olmasın :)

Bakalım bi bizde gidelim opel yetkılı servısıne gerçi bızım burdakıler nedense butun olaylar bıttıkten sonra haberleri oluyor işlerine mı gelmıyor ne :)

Geri