Yıllık Bakım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TOGI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yıllık Bakım

tolga abi sislerdeki ledlerin fotolarını bekliyorum :):):) ayrıca cuma günü sprintbooster test etme şansın oldumu ?

sahinakpul link' Alıntı:
tolga abi sislerdeki ledlerin fotolarını bekliyorum :):):) ayrıca cuma günü sprintbooster test etme şansın oldumu ?

Sislerdeki Led Ampuller güzel oldu foto inş akşama..
Sprintbooster a zaman kalmadı inş kalorifer kazanı değişirken denicem :)

sabırsızlıkla resimleri bekliyorum abii :)

TOGI link' Alıntı:
Ben de Cuma ordaydım ama görüşemedik gerçi ben bir saat durup kaçtım :)

birkaç astra vardı ama tanıdık değildi kırmızı hiç görmedim
10 da bıraktım ben de aracı, normalde 2 de alıcaktım keçe değiştiği için akşam 5.30 da teslim aldım aracı
Tolga abi Fren disk ve balatalar çok mu aşındı acaba ondan mı değişti?
30 bin bakımıydı değil mi sizin, benim kontrol edildi sağlam olduğu söylendi

HaKaN link' Alıntı:
birkaç astra vardı ama tanıdık değildi kırmızı hiç görmedim
10 da bıraktım ben de aracı, normalde 2 de alıcaktım keçe değiştiği için akşam 5.30 da teslim aldım aracı
Tolga abi Fren disk ve balatalar çok mu aşındı acaba ondan mı değişti?
30 bin bakımıydı değil mi sizin, benim kontrol edildi sağlam olduğu söylendi

Hakan ben saat 11 de gittim 12 de çıktım.

Benim yıllık bakımdı .
30.000 e daha 2-3 yıl falan var ,benim km daha 8700 :)

140 civarı hızlarda fren yapınca direksiyon titriyordu , ön diskler yamulmuş bu nedenle değişti.
Diskler değişmişken balatalarda değişti.

Arkada ise şu meşhur lokurtu varmış gerçi içerden ben pek duymuyordum ama forumdan kulak dolgunluğu ile Tarık bey e anlattım saolsun hem gerekli işlemleri yaptı hemde arka balatalarıda değiştirdi.

Kalorifer kazanım kaldı onu bekliyorum :)

30 bin bakımında garantiden fren disk ve balatalar değişiyorsa çok iyi birşey bence :)
Sislerdeki Ledleri bu buluşmada gördüğümüz ledlermi? Arıza ışığı yakmadı yani :) Ozaman hemen marka model + resim istiyoruz  :)

Standart bakım dışında yapılan işlemleri sizin şikayetiniz üzerinemi yapıldı yoksa rutin kontrollerdemi tespit edilip değişti?

eyupuzger link' Alıntı:
30 bin bakımında garantiden fren disk ve balatalar değişiyorsa çok iyi birşey bence :)
Sislerdeki Ledleri bu buluşmada gördüğümüz ledlermi? Arıza ışığı yakmadı yani :) Ozaman hemen marka model + resim istiyoruz  :)

Standart bakım dışında yapılan işlemleri sizin şikayetiniz üzerinemi yapıldı yoksa rutin kontrollerdemi tespit edilip değişti?

Eyüp km ile ilgisi yok yukarıdaki şikayetlerim vardı çözümlerinide biliyordum , saolsun Odak ta beni üzmedi (Garatiye girmez falan demedi) hemen parçaları yenisi ile değiştirdiler.
Bazı servisler bu durumda diskleri değiştirmeyip düzeltiyormuş ama Odak değiştirdi. :)
Standart dışındaki işlemleri ben söyledim.

Sislere gelince..Evet buluşmada gösterdiğim ampuller ama ozaman aracın üzerinde takılı değillerdi ..
ևok şükür sis lambalarında herhangi bir kontrol yok yani arıza lambası yakacak bir uyarı sistemi yok.
Ampul tipi H10 benim taktığım ampullerin linki aşağıda.
Normal farlara göre biraz mavi yanıyorlar ama güzel oldular xenon gibi çok fazla göz almıyorlar.

http://www.ebay.com/itm/270744147266?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

$(KGrHqJ,!oQE8VbNzMdwBPHpwJe6Cg~~60_12.JPG

Resimleri bekliyoruz. :)
Hayırlı olsun tekardan. 045thumbsup

TOGI link' Alıntı:
Mert aslında garantiden aracı değiştirtecektim ama olmadı  :D  :D  :D  :D
Bu arada artık garantiyi 1 yıla düşüreceklermiş  :D  :D  :D
Sen gel bi akşam bakarız :)

Sislerede Ledleri taktırdım bu arada :)

O zaman en çok sisleri merak ettim şimdi.  :)

Bir ara görüşürüz abi hepsini incelerim.  :)

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
Mert 5 dakikalık yer uzak mı? bana üşeniyomuşsun gibi geldi ama neyse :)

Yok abi uzak değil yanlış anlamışsın galiba  :)

''Evler yakın nasıl olsa'' gibi değişik bir cümle kurdum o yüzden öyle anladın herhalde.  :D

Geri