Yıllık Bakım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TOGI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yıllık Bakım

Balıkesir 17 şubat cuma 1.4t sport 15000 bakımı 340tl.

Arkadaşlar İstanbuldaki bir çok bayiden aldğım Yıllık Bakım veya 15.000 km bakım fiyatı 560-600 Tl arasında :( 046thumbsdown Açıkcası bu fiyatlar beni düşündürmeye başladı. Volvo-Audi-Volkwagen gibi bir çok firmanın üzerinde fiyatların yüksek oluşuyla ilgili GM motora memnuniyetsizliğimi nasıl bildirimim. Arabayı satmayı bile düşünmüyor değilim. Üzerine 3-4 milyar daha ekleyip 2012 model alsam daha iyi olacak sanırım. Bana bir hayli pahalı geldi. Sizin bildiğiniz indirim yapabilecek bir yer var mı ? Bana yardımcı olur sanız çok sevirinim.

Hmm bende yaptıracağım yıllık bakım ama 600 falan çok pahalı yaw  ???

Benim anlamadığım olay bu bakım fiyatları bayiden bayiye neye göre değişiyor  questionnn

Hangi bayiye gitsem yıllık bakım ücretleri için tablo yapılmış, fiyatlar hepsinde aynı gibi.

1.4 T için Maltepe Erpaş'ta ve Altunizade Arkas'ta tabloda yanlış hatırlamıyorsam 343 TL gibi bir fiyat yazıyordu.

Dizellerin bakımı benzinlilere göre biraz daha pahalı olsada 500-600 TL baya yüksek olmuş.  :(

thejazz link' Alıntı:
Hmm bende yaptıracağım yıllık bakım ama 600 falan çok pahalı yaw  ???
Evet aynen bir arkadaşım yaptırmış Akşam fatura bilgilerini sizinle paylaşacağım ilk gözüme çarpan 300 TL işçilik olmuştu.

Bursa Neskar 15 bin bakımı 560 tl bursa'da fiyat alan başka arkdaşlar varmı?

izmir de 420 tl ye yaptırmıştım 15 bin bakımını ben
denizlide de aynı anda sorduğumda 375 tl fiyat vermişlerdi

diğer fiyat verenler 450 - 500 -550 arasında değişiyordu
kullanılan yağ, filtre bunların değişip değişmemesi de fiyatları etkiliyor

Cumartesi sabahtan giderim büyük ihtimalle, son fiyatı ve yapılan işlemleri paylaşırım arkadaşlar.

Geri