Yolsuzluk Operasyonu Hakkında...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle demeyin gençler, adamlar yiyorlar ama çalışıyorlar :D:D

Düşünüyorum da bende öğrenim kredimi geri ödemezsem mi :D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Emre bey ile aynı düşüncedeyim. Olay şunun bunun yemesiyle kalmıyor, olan memleketin menfaatine olan bir takım işlerin de yok olması. Şu an düşündüğüm, doların artması, borsanın düşmesi, doğalgaza ödediğimiz/ödeyeceğimiz fiyatlar. Sonuçta halk kaybetti. Maalesef oyun büyük, hep büyüktü, fakat bizlere başka şeyler gösterildi.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tarafta simit 1.5 TL olduğu için üzülen insanlar; bir tarafta aklın kesmediği 87 milyar eurolar var... Bir tarafta ayakkabısı bile olmayan çocuklar; bir tarafta ayakkabı kutularında saklanan trilyonlar var...
Gencecik insanların ölümünden dolayı görevden alınmayan emniyet müdürleri, bakanların çocukları karakol görünce görevden alınıyor... 'Körler sağırlar birbirini ağırlar' işin içine çıkar çatışmaları, ego savaşları girince tam tersine dönüyor...
Bazı insanlar hala 'yedirmeyiz' diye onları savunuyor. Sen yedirmesen de onlar gayet güzel yiyor (!)...
kısacası çoktan çürüyen şeylerin şimdi kokusu çıkıyor... yazık... ülkenin haline bak...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şerefsizim tüylerim diken diken oldu ya... Allah belanızı versin soyunuzun sopunuzun....

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler iki şeyi karıştırmayın, ayakkabı kutusundaki Halkbank olayı, bunların yedikleri kasalarda. Vidyoda gösterilen fotoğraf uyuşturucu kaçakçılarına ait. Neyin ne olduğunu sorgulayalım lütfen.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu yaşanan olaylar da milletin gerçekten aklı tamamen karışmış durumda. Hemde çok fazla.. içinden çıkılmaz bir durum oldu. Özellikle bu emniyet içinde atamaların yer değiştirmelerin, savcıların değişmesine bir türlü aklım fikrim almıyor. Almayacakta...açıklaması olan arkadaşlar varsa kelimesi kelimesine üşenmeden okurum. Ben anlam veremiyorum arkadaş...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aynen gözüken deve de kulak. Adam da 7 tane kasa var evinde.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben memur maaşıyla ay sonunu getiremedim adamlar milyon dolarlık rüşvet veriyor hemde benden sadece 6 yaş büyük:mad:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HZ MUHAMMED (SAV) in bir sözünü paylaşmak isterim; (O'na değer verenlere ve veriyor gibi görünenlere hitaben)

Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler,çökmek zorundadır...