Zavoli dedim Atiker Takmış

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SuSpect
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SuSpect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl sinir oldum anlatamam.

3 haftadır dükkana gidiyorum zavoli taktıracam randevu alıyorum falan falan,
en son bugüne randevu aldım bıraktım arabayı,
öğlen gittim görmeye bide baktım atiker takmış.
istersen değiştiririz zavoli yaparız dedi (arada 450TL fark var)
iyi takmışsın dedim, şimdi herşeyi sök tekrar tak, iyice yalama olacak sonra hiç performans alamayacağız.

Atiker takmış dükkan, acaba fark varmı? içimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Adamın söylediği üç-beş parçası ithalmiş geri kalan herşey aynı dedi.

Acaba sorun yaşarmıyım?

O nasıl iş ya :S Fark olmaz mı mutlaka fark vardır aralarında..

Millet nasıl iş yapıyor yaa...Nasıl usta bunlar... Neyse hocam adam motoru düşürmüş Ankarada... Forumun birinde yazıyordu. Yolda giderken motoru düşürmüş. Vidalarını sıkmayı unutmuşlar. Polyanacılık yönünden bakarsanız problem yok. Hayırlısı olsun diyelim ne yapalım...

hayırlısı olsun

geçen yıl atiker taktırmıştım herhangi bir sorun yok. 450 tl az değil hocam bence iyi olmuş. inşallah sen de sorunsuz binersin. hayırlı olsun.

ilk defa duydum demekk arkadaş aşık :)

benim aracımda sistem landi ama sadece tank atiker in öyle bişi olmuş olmasın. sadece tank ın üstündeki yazıya bakarak aldanmayın.

tankda atiker sistemde atiker, komple herşeyi atiker.
450TL vermeye hazırdım yeterki kalitesi birşey olsun birdaha birdaha gitgel yapmayayım diye.
hani ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye düşünüyordum. ama atiker taktı.

Neyse herşeyde bir hayır vardır diyelim bakalım arıza cıkartacakmı.

Aldım arabayı şöyle bir gezdim, gazda çalışırken zzzzzzz diye bir ses cıkıyor, birde rolantideyken devir düşüyor sonra hemen kendini topluyor.

bu normalmi acaba?

sistem yeniyken bi alışma süresi var evt zaten size gün vermiştir şu km de gelin ayarlanacak diye. ama genede kafanı yoruyorsa ilerde araç tan soğumaman için git söktür kardeş. araçtan soğursan daha kötü olur.

Geri