Zerafet ve Şıklık = ELEGANCE

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok hoş araba Allah kaza bela vermesin :) Adı üstünde Classic!

Maşallah güle güle kullanın ama fanatizm gerçekten çok kötü birşey,bmw mersoyu hiçe sayıp astra yaşanası araba süper araç demek bana çok komik geliyor herkesin arabası kendine ferrari gelir saygı duymak lazım tabi.

Maşallah güle güle kullanın ama fanatizm gerçekten çok kötü birşey,bmw mersoyu hiçe sayıp astra yaşanası araba süper araç demek bana çok komik geliyor herkesin arabası kendine ferrari gelir saygı duymak lazım tabi.

Evet biliyorum komik olduğunu ama hissiyatım bu...:)
Parasının hakkını veren en iyi araba bence:o
Allah onlara da binmeyi nasip eder inş.

Astra bir başkadır. Benim arabaya binenler gerçekten araba kullandığımı hissediyorum. bu araba farklı, kapının ağırlığından tut da direksiyona kadar diyorlar. astrag opelin efsanesi olacak ileride bence. özellikle h kasanın bekleneni verememesi onu daha sağlam bir yere çıkardı.

Astra bir başkadır. Benim arabaya binenler gerçekten araba kullandığımı hissediyorum. bu araba farklı, kapının ağırlığından tut da direksiyona kadar diyorlar. astrag opelin efsanesi olacak ileride bence. özellikle h kasanın bekleneni verememesi onu daha sağlam bir yere çıkardı.

:alkis::good:

Sağolasın Sinan kardeş,
Herkese kazasız belasız inş.

Astra G Elegance kullanıcısını fazlasıyla mutlu eden bir araç,gerek konfor,gerek malzeme kalitesi,gerese tasarım ve donanım olarak çok sevidğim bir araçtır,ben de grisi vardı yaklaşık 1.5sene kullandım satarken bir tuhaf olmuştum gerçekten.

Kazsız belasız sürüşler dilerim.

siz sanırım vectra yı bılmıyorsunuz onun yanında buda arabamı

resımler fatıh cad. ve ataturk ıöo okulunda cekılmıs

kazasız belasız cesasız gunlerde bınmenız dılegı ıle

Geri