0-3000 km rodaj sürecindekilere...

arkadaşlar bugün gittim arabayı gördüm lastikleri bridgestone turunza nasıl bu lastikler iyimidir.

Son düzenleme:
Abi A dan Z y aklına gelen her yeri, her aksamı, her düğmeyi, her şeyi kontrol et. Sakin sakin yap bunu ama o an ne hata gördün, gördün... Yoksa artık teslim aldığından senden bilirler hatayı...

kesınlıkle bıde aracı gunese cıkar bak boyaya oda onemlı

Abi A dan Z y aklına gelen her yeri, her aksamı, her düğmeyi, her şeyi kontrol et. Sakin sakin yap bunu ama o an ne hata gördün, gördün... Yoksa artık teslim aldığından senden bilirler hatayı...
uğurcan kardeşim cuma günü kontrol edeceğim senin dediğin gibi sakin sakin,bugün heyacandan fazla inceleyemedim.

Dostlarım, kader arkadaşlarım, yoldaşlarım.
Bugün saat 19:30 da aracımı teslim aldım.
Şimdiye kadar 150 km yol yaptım araba ile.

Resimleri akşam olduğu için çekemedim. Ancak yarın sizler için detaylı çekeceğim.
İlk izlenimlerimi de birazdan paylaşacağım inş.

Resimleri akşam olduğu için çekemedim. Ancak yarın sizler için detaylı çekeceğim.
hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız kullanırsın.

o hayırlı olsun kardesım:D:D

şimdi sıra geldi arabanın rodaj sürecine bütün arkadaşların yazdıkları tavsiyelerini uygulamaya çalışacağım aldığım gibi hemen özdereye gideceğim,sonra ver elini muğla bira yol yapalım değilmi? o kadar bekledim acısını çıkartacağım arabasız kaldığım günlerin.

Geri