0-3000 km rodaj sürecindekilere...

arkadaslar ben de dün aldim araci saat 5 gibi. teknik gri gercekten güzel renkmis, ugurcan in dedigi gibi askeri arac rengi falan da degil, moralimi cok bozmustu ama ben sevdim. demo sürüs yapan arkadas da beni baya bilgilendirdi. hakikaten balayi eger böyle biseyse ben evlenmeye karar verdim:) insan inmek istemiyo:) 150 km yaptim su ana dek, cok süper. cc yi de denedim, mükkemmel birsey. aracin inis ve rampada hizi cok az degisim gösteriyor ama büyük bir rahatlik sagliyor insana. yokusa gelince cc deyken söyle öne dogru bi atliyo araba hizi yavaslatmamak icin. kol dayama cok ergonomik degil ama, el frenini bulmakta zorlaniyorum:( sonucta genel olarak degerlendirildiginde, adamlar tank gibi araba yapmis, masallah deyin siz de:) resimlerini cektim cok iyi resimler olmadi ama en kisa zamanda siteye resimleri de koyacagim. i love astra hb 1.3:):):)
kesinlikle plastik paspas alin arkadaslar, temizlik icin büyük kolaylik olur. üzerindeki paspaslar cok şık ama temizlik sıkıntı yaratır bence.
hayırlı olsun tekrardan avukatım.

resim koyma işi için önce www.imageshack.us sitesine yüklüyosun sonra yüklediğin resimleri küçüklere tıklayıp büyütüp kopyalayıp msjı yazdığın yere yapıştırıyosun...

pict0063spv.jpg

pict0064bak.jpg

pict0065h.jpg

pict0066f.jpg

pict0067w.jpg

masallah ını siz cekersiniz degil mi arkadaslar?:)

avukatım hayırlı ugurlu olsun ALLAH tekerını duz bastırsın kazadan beladan korusun:)

Geri