0 km aracımda lpg sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gursucan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence hiç uğraşma biraz sert çıkış adamlara... sıfır araç alıcam üstüne lpg için bayiye para ödüycem üstünede hemen sorun yaşayacağım.. tüketici mahkemesine başvur. sıfır araç neticede ve lpg takılıp sorun yaşanıyor. opelle görüş önce anlaşmalı olduğunuz firma daha ilk günden sorun yaşattı diye araç değişimi bile isterdim ben olsam.. çok üzüldüm senin adına

montajla alakalı bir sıkıntı olsa gerek. araba değişimi yapacaklarını hiç sanmam. biraz canınız sıkılabilir git gel yapmaktan ama sorunu düzeltirler merak etmeyin. ama montaj yaptırdığınız yere basın fırçayı acımayın =) daha yeni çıkmış bir araç değil uzun süredir montajı olan bir araçta nasıl böyle sıkıntı yaşanıyor anlamıyorum. ama çözülmeyecek bir sorun değil çokta canınızı sıkmaya değmez.

Bencede sert çıkmalısın ben anladımki sessiz sakin olduğun zaman baya bir gidip gelirsin gibi gözüküyor paranla rezil olmak böyle birşey işte çok geçmiş olsun.

Emme manifoldunu aracın üstünden söküp delmemişlerse çapak falan çekmiş olabilir motor, direk felaket tellallığına vurdum ama her türlü ihtimali düşünmek gerek...En iyi ihtimalle enjektör sorunudur. Bence de gidin adamlara atar gider yapın, sıfır pırıl pırıl araç almışsınız sonuçta.

bende çok pişmanım ama bu aracı almadan önce dizel araç kullandım yaşta genç olunca geziyorum tüp takıyım dedim onuda opel de yapsınlarki sorun çıkmasın diye saolsunlar güvenimi boşa çıkardılar sorunda ufak gibi gözükmüyo lpgnin beyni değişti ayrıca dün biyerler yanmış olabilir diye bişeyler konuşuyolardı inanın moralim yerlerde

Hocam sizde haklısınız . Benzine habire zam gelinca vatandaşta çözümü lpg'de arıyo. Zaten opeller lpg konusunda sıkıntılı arabalardir ustaylada ilgisi olmayabilir. Yanlış uygulamada yapılmış olabilir , uygun malzemede kullanilmamis olabilir. Canınızı sıkmaya değmez. Ben olsam şikayetçi olurdum arabayı almasalar bile en azından tüpü söktürür parami geri alırdım.

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederi bugün landirenzo olgun lpg(opan ın taktırdığı lpg firması)ye 3.kez gittim işi çırağa yaptırmışlar gayet gevşek bir arkadaş isim vermeyim ekmeğiyle oynamak istemem ama mustafa diye bir usta var herkes opele götürelim derken adam tekbaşına söktü tesisatı yeniledi en baştan şuan bir sıkıntı gözükmüyor gayetde güzel kaçıyo

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederi bugün landirenzo olgun lpg(opan ın taktırdığı lpg firması)ye 3.kez gittim işi çırağa yaptırmışlar gayet gevşek bir arkadaş isim vermeyim ekmeğiyle oynamak istemem ama mustafa diye bir usta var herkes opele götürelim derken adam tekbaşına söktü tesisatı yeniledi en baştan şuan bir sıkıntı gözükmüyor gayetde güzel kaçıyo

Bununla geçmiş olsun güle güle sorunsuz kazasız kullan inşallah

geçmiş olsun güle güle binmeniz dileğiyle. bu arada lpg montajı sırasında direk çırağa bırakmak nedir ya? hadi başında durup yol yordam gösterirsin de çırağın eline bırakmak çok saçma...

Geri