0 km aracımda lpg sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gursucan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun umarım ilerde sorun yaşanmaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankarada en iyi landironzo bayisi şaşmazdaki olgun LPG dir. Sizin böyle bir durumla karşılaşmanıza şaşırdım. Benim astra h sizin gibi sıfır LPG li. Bayide montajlandı opiste. Bir türlü ayar tutmuyordu sürekli fakir karışıma düşüyordu araç. 1,5 yıl çözüm bulamadılar. Otomatik kalibrosyon yapmaktan başka ellerinden bir iş gelmiyordu. Sonra şaşmaz olgun LPG ye gittim. Ustaya durumu anlattım. Aracı cihaza bağlayıp verilere baktı sonra LPG enjöktörlerini değiştirdi garantiden ve sorunum çözüldü. Opisin 1.5 yılda bulamadığı sıkıntıyı ilk tespitte Olgun LPG çözdü.

muhtemelen garanti kapsamında lpg takıldı uygun bir dille lpg montajı yapan yer ve aracı aldığınız yer ile diyalog a geçin. garantili sonuçta başka bir servise müdahale yaptıramazsınız sonuçta.aracınız lpg ye uyumlu bir araç basit bir sorun olmalı

Ankarada en iyi landironzo bayisi şaşmazdaki olgun LPG dir. Sizin böyle bir durumla karşılaşmanıza şaşırdım. Benim astra h sizin gibi sıfır LPG li. Bayide montajlandı opiste. Bir türlü ayar tutmuyordu sürekli fakir karışıma düşüyordu araç. 1,5 yıl çözüm bulamadılar. Otomatik kalibrosyon yapmaktan başka ellerinden bir iş gelmiyordu. Sonra şaşmaz olgun LPG ye gittim. Ustaya durumu anlattım. Aracı cihaza bağlayıp verilere baktı sonra LPG enjöktörlerini değiştirdi garantiden ve sorunum çözüldü. Opisin 1.5 yılda bulamadığı sıkıntıyı ilk tespitte Olgun LPG çözdü.

olgun lpgde sıfır araçların tesisatını çıraklar yapıyor ayrıca bende opana şöyle bir soru yönelttim lpg opel servisindemi yapılacak yoksa dışardamı diye aldığım cevap opel lpgyi hiçbir zaman kendi takmaz anlaşmalı firmaya gönderir oldu büyük ihtimal sizin aracınızda zaten olgunlarda yapıldı şaşmazdaki

olgun lpgde sıfır araçların tesisatını çıraklar yapıyor ayrıca bende opana şöyle bir soru yönelttim lpg opel servisindemi yapılacak yoksa dışardamı diye aldığım cevap opel lpgyi hiçbir zaman kendi takmaz anlaşmalı firmaya gönderir oldu büyük ihtimal sizin aracınızda zaten olgunlarda yapıldı şaşmazdaki
Kesinlikle hayır.
Opisin içinde LPG bölümü var. Bizzat gidip görebilirsinz. Sadece kendi araçlarına değil diğer marka ve model araçlarada Landironzo lpg takıyorlar. Benim aracıma montaj yapılırkan bizzat gördüm ve inceledim. Hatta simit tank 40 veya 45 likti tam hatırlamıyorum. Montajı yapan elamanın cebine 20 tl koydum tankı 50 lik taktılar ve deneme için aldıkları LPG ücretinide vermedim. Ancak LPG konusunda kesinlikle ama kesinlikle ustalıkları yok. Bana göre hepsi çırak opis Lpg nin.

Geri