0 opel alcakların dikkatine

@kasablanka
Çok şanslıymışsınız forumlar sıfır alınan arabalarda çıkan boya haberleriyle dolu genelde bayiler bunu insanlara söylemiyor..

Bu konuda emin olun Mersin Opel Gedizleri tavsiye ederim (aracımı aldığım bayi) gerçekten çok dürüstler , 1 gram hata olsun anında siz daha sormadan size söylüyorlar ve 1.000 - 1.500 TL neyse indiriminizi yapıyorlar bundan dolayı

Ancak diğer OPEL showroomlarına gitmediğim için pek birşey diyemem

valla bunları toplayıp bayısıne gore satarlar ;) ben aracımı aldıgımda ustu daha balmumu kaplıydı rengini falan goremedım bi beyazı bide siyahı vardı ben sıyah olsun dedım ama mat siyah sade siyah falan sanıyordum , aracımı teslım almaya gıttıgımde şok oldum pırıl pırıl parlayan sedefli siyah la karsılastım cok mutlu olmustum opel opak-metalık-sedef renk farkı alan bir firma biliyorsunuz :)

valla bunları toplayıp bayısıne gore satarlar ;) ben aracımı aldıgımda ustu daha balmumu kaplıydı rengini falan goremedım bi beyazı bide siyahı vardı ben sıyah olsun dedım ama mat siyah sade siyah falan sanıyordum , aracımı teslım almaya gıttıgımde şok oldum pırıl pırıl parlayan sedefli siyah la karsılastım cok mutlu olmustum opel opak-metalık-sedef renk farkı alan bir firma biliyorsunuz :)

Benim arabanın rengide sedefli mavi ama fark filan almadılar benden hatta üstüne indirim bile yaptılar malum konuda yazdım uzun uzun :D

opel'in genel karakteri demek istemiyorum ama

korkarım benim başıma gelenler bu araçları satın alacakların da başına gelmez inşallah

çeşitli yorumlar var indirim yapılması vs şeklinde

bana kazalı arabayı 5 kuruş indirim yapmadan sıfır diye sattılar
sol iki kapı boyalı, motor kaputu ya çok ağır boyalı ya da değişmiş

bakın açtığım dava 3'üncü yılını doldurmak üzere
kazandığım ilk davayı yargıtay'dan bozdurdular
şimdi ikinci davayı kazandım
bakalım bu kez ne yapabilecekler?

merakla ve giderek azalan sabırla bekliyorum

opel'in genel karakteri demek istemiyorum ama

korkarım benim başıma gelenler bu araçları satın alacakların da başına gelmez inşallah

çeşitli yorumlar var indirim yapılması vs şeklinde

bana kazalı arabayı 5 kuruş indirim yapmadan sıfır diye sattılar
sol iki kapı boyalı, motor kaputu ya çok ağır boyalı ya da değişmiş

bakın açtığım dava 3'üncü yılını doldurmak üzere
kazandığım ilk davayı yargıtay'dan bozdurdular
şimdi ikinci davayı kazandım
bakalım bu kez ne yapabilecekler?

merakla ve giderek azalan sabırla bekliyorum

Dostum çok büyük geçmiş olsun , ben indirimden dürüstlükten bahsederken isim ve mekan adıda verdim , benim kendi aracımı aldığım opel bayisi bu konuda güvenilir yazdım ha diğer şehirlerde durum nasıl onu bilemem , tabi ki her bayi aynı olacak diye birşey yok , bu tamamen insiyatif meselesi

Benim arabanın rengide sedefli mavi ama fark filan almadılar benden hatta üstüne indirim bile yaptılar malum konuda yazdım uzun uzun :D

Bende pıyasanın ulasamayacagı bır fıyata aldım o konuda korkum yok canım :D bayagı ucuza hemde :) ama agladım resmen adama :D

Dostum çok büyük geçmiş olsun , ben indirimden dürüstlükten bahsederken isim ve mekan adıda verdim , benim kendi aracımı aldığım opel bayisi bu konuda güvenilir yazdım ha diğer şehirlerde durum nasıl onu bilemem , tabi ki her bayi aynı olacak diye birşey yok , bu tamamen insiyatif meselesi

burası ankara
ve 4 yıl önce ankara yakınlarında ciddi bir kaza olmuş zaten
benimle ayın durumda 6-7 kişi var
ankara'daki çeşitli bayilerden alınmış araçlar
hepimiz ayın dönemde almışız
benim dışımdaki herkes davasını sonuçlandırdı, parasını veya arabasını aldı
ben aracımı türkiye'de en çok opel, chevrolet ve toyota satan bayisinden aldım

burası ankara
ve 4 yıl önce ankara yakınlarında ciddi bir kaza olmuş zaten
benimle ayın durumda 6-7 kişi var
ankara'daki çeşitli bayilerden alınmış araçlar
hepimiz ayın dönemde almışız
benim dışımdaki herkes davasını sonuçlandırdı, parasını veya arabasını aldı
ben aracımı türkiye'de en çok opel, chevrolet ve toyota satan bayisinden aldım

Dostum keşke arabanı aldırmadan önce her ne kadar sıfırda olsa o turuncu cihaz ile araçta boya varmı yoktu baktırsaydın ben aracı almadan önce sıfır filan dinlemedim adamların bu kadar dürüstlüğüne karşın yinede içime sinmesi için o turuncu cihaz ile boya kontrolü yaptırdım servis elemanlarına gerçekten 1 gram bile boya çıkmadı araçta sonra kafam rahat arabamı teslim aldım

Eskiden o cihaz yoktu şimdi o turuncu cihaz ile anlaşılıyor boya varmı yokmu

Ha değişen varsa orasına bişey diyemem piri gelse anlayamaz , tabi eğer bu değişimin kaydı serviste gizlenmişse ...

Ama her ne olursa olsun yapılan etik bişey değil

İstersen opeli satın aldığın bayinin adını buraya yaz ki opelim.net üyeleri olarak bilinçlenelim

Benim aldığım corsada 1-2 ufak çakıl taşı izi vardı tırla gelirken yolda sıçramıştı bayi bunu bize almadan önce söyledi ki normalde söylemeyebilirlerdi ve bizde bilmeyebilirdik (zaten bu izler hiç belli olmuyor mikroskopla bakmak lazım ki ancak belli olsun) ancak sırf bundan dolayı araca 1.500 TL indirim yapıp sattılar bize

Bence bu araçları satacakları zamanda OPEL yine dürüstlüğü benimseyip bayağa bir indirimle satacaktır alan arkadaşta artık bunu bilip alır ... :)

güzel kardeşim şimdi o arabana taktıkları sensörün maliyeti 10 küsür lira paspas desen hakeza aynı şekilde...bilsen sensörün dakdikliğini tamponunu deldirmessin...
bu bir satış politikası..işin arka yüzü çok farklı çünki ben o arka yüzdeydim...

niyeyse 0 toplasan 50 tl etmeyen ama satışta 1500 tl değerinde gibi şişirilen şeyler insana çok birşey geliyor...

sen yine her ihtimale karşı arabanın boyasını bir kontrol et istersen.. :)
opel aldığın araba :)

tr nin en çok andizli arabası opel den çıkar...

güzel kardeşim şimdi o arabana taktıkları sensörün maliyeti 10 küsür lira paspas desen hakeza aynı şekilde...bilsen sensörün dakdikliğini tamponunu deldirmessin...
bu bir satış politikası..işin arka yüzü çok farklı çünki ben o arka yüzdeydim...

niyeyse 0 toplasan 50 tl etmeyen ama satışta 1500 tl değerinde gibi şişirilen şeyler insana çok birşey geliyor...

sen yine her ihtimale karşı arabanın boyasını bir kontrol et istersen.. :)
opel aldığın araba :)

tr nin en çok andizli arabası opel den çıkar...

Boyasını kontrol et derken anlamadım hocam :D

Geri