10-13 bin arası araç aranıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sato18
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
13 bine vectra b asla bulamassın ona kefilim bulursun ama kafadan 3 lira koy derim bi conta yaptırırsın o kesin sıradan egsoz sıstemi .sonra lastikler on takım tüp o bu derken 3 milyar konti banko 13.3 esittir 16 bin lira 97 vectra b sahibiyim aracım 150 binde orjinal 2 sahibiyim su kacırma sorunu vardı hallolmadı bi türlü megersem conda gitmiş tabi biz bilmiyoduk akrbamız alcamda alcam ben bunu aldı sanayiyi gezdirdi tmm amca alcam dedi fiyat olarak 13500 dedi babama ver dedim yok 14 den asarı olmas heh izmire ne zaman sakir ustaya gittim tabi conda gidik ohhh belli oldu verdim osu busu su borularına kadar herseyin iisini orjinalini taktıkrdım 2 lirada öle gitti ohhh bak hala yazıyorum sana bak masrafı elemanlar fan müsürünü düzgün sıkmamıs ordanda su kacırıyomu cıldırcam artık kendim buldum baktım düzeldi al kaloriferi hiç acmadım gecenlerde acıyım dedim ana soguk ufluyo hadi petegi soktuk yok bisi megersem adam kalorifer muslugunu ters baglamıs düzelttim artık dikkat et kendim yapıyorum. tam ısıttı 3*5 saat sonra gene mafiss anladımki kalorifer muslugu gümlemiss ee sorun nerde onda daha hiç kullanmadım ve 9 aylık yemin ederim orjinal gm .:D ee ne oldu hep sorun sorun bıktım artıkbi zamanlar herkese övdügüm araba yok gün gectikce yARA acıyor babam beni dinlesedi bu hallere düsmücektik 13.3 de masraf yapsam 16 lira oldu ee ben simdi 16 lirya koysam bu arabayı ne kadar temiz olsada kimse o parayı vermes en fazla15 ki ben 16 milyara baska modeli yüksek bi araba alıp kafamı dinlerdim emin ol opelden sogudum herhan bişi olcakmış gibi düşünmekten gına geldi. ki benim arabam sitenin en temizlerinden beni dinle sakın ola ki 13 binliraya b serisi alma alcaksanda 3.4 lira ekle simdiden üstüne

X20XEV opelin şüphesiz en nazlı motorudur çünkü ülkede çok sayıda var ve kasap ustaların sayesinde bir çoğuna yanlış müdahale edilerek mala döndürülmüş araçlardır, bahsi geçen araç 2.5 V6 CDX modeli. Motor hacmi ve yakıt tüketimi sebebiyle üvey evlat gibi görülür ve kalitesine göre fiyatı düşük kalıyor, anlamadığım silindir kapağına nasıl o kadar para gitti. Benim usta işçilik için 150 lira istiyor, 80 lira conta, 150 lira kapağın işlenmesine gidiyor, kapak ölçülüdğünde bir yamukluk yoksa 10 20 liraya o da halloluyor. olup olabileceği 250 liradır conta değişiminin. Genel olarak külbütör contasının işlevini yitirmesi sonucu da yağ kaçırır bu nalet motor, onun değişimi de 25 lira conta 10 lira çünkü. Sizin aslında arabadan yana bir sorununuz yok, ustanız usta değil, altı üstü bir müşürü bir musluğu düz takmaktan aciz adama yaptırıyosunuz arabanızı, eline tornavida alan usta ve bu durum beni bayağı çıldırtıyor. Manuel şanzımana ATF koyma hariç benim ustam iyidir :D

valla senin usta iyiymiş mert :) manuele atf ... ben 3 yıl önce otomatik tamiri yaptırdım adam ucuz olsun diye maliyetten kaçmak için adını bile hatırlamadığım galiba açık 80 numara yağı basmıştı. araç gaza basmadan gitmiyordu vitesler geçmiyordu bile ertesi gün gittiğimde ustaya güzel bir hatıra bırakarak ödediğim paranın %80 ini geri aldım. sonra aldığım para ile şanzıman tekrar açılıp filtre ve yağ değişimi yapıldı ....

valla senin usta iyiymiş mert :) manuele atf ... ben 3 yıl önce otomatik tamiri yaptırdım adam ucuz olsun diye maliyetten kaçmak için adını bile hatırlamadığım galiba açık 80 numara yağı basmıştı. araç gaza basmadan gitmiyordu vitesler geçmiyordu bile ertesi gün gittiğimde ustaya güzel bir hatıra bırakarak ödediğim paranın %80 ini geri aldım. sonra aldığım para ile şanzıman tekrar açılıp filtre ve yağ değişimi yapıldı ....

Baya kapıştık abi ATF konusunda, 14 sene afyonda yetkili serviste çalışmış benim usta, orada bu vectralar sıfırken değiştirmek isteyen olunca ATF atıyoduk ben başka yağ koyamam, istiyosan senin dediğinden koyarız ama mesuliyet bana ait değil falan dedi :D SAE EP80 diye tutturdum yok diye inat etti :D

Arkadaşım sana çok güzel bir tavsiyede bulunayım aradığın fiyat aralığında. 2 ay önce sattığım Honda Euro Civic. 3 sene kullandım yaklaşık 1 kere sorun yaşamadım araçla ilgili. 2 defa uzun yol yaptım gerçekten çok konforlu. Donanımı ve malzeme kalitesi fiyatına göre çok iyi. Hatta yeni aldığım ASTRA G kasadan bile çok iyi. 1.6 full olanı 13.000 TL' ye alabilirsin. İstabul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorsan kesinlikle parça sıkıntısı yaşamazsın kimseye bu konuda aldırış etme. Temiz birtane bulabilirsen kesinlikle kaçırma. Alacaksan 98 ve üstü olanlara bak onlar makyajlı kasa.

Örnek ilan :Honda Civic 1.6i LS Euro Civic 1998 Model 14.900 TL Galeriden satılık ikinci el Mor renk - 145146553

Son düzenleme:
Baya kapıştık abi ATF konusunda, 14 sene afyonda yetkili serviste çalışmış benim usta, orada bu vectralar sıfırken değiştirmek isteyen olunca ATF atıyoduk ben başka yağ koyamam, istiyosan senin dediğinden koyarız ama mesuliyet bana ait değil falan dedi :D SAE EP80 diye tutturdum yok diye inat etti :D

Manuele ATF koyma inadı hariç benim usta da aynı :D ATF Allah'ın emri gibi bir şey olmuş ustalarda :D

Soğukken ATF süper yağ da, 2-3 km gittikten sonra yüksek devirde cart curt ses geliyo sanki debriyaj ayırmıyomuş gibi :D Stabil olcak bana başka bişi istemem :D

Hala ATF kullanıyorsan Castrol 80W dişli yağına geçiş yap çok farkedecek :) Bu sefer soğukken cart curt edecek ama ısınınca kaymak gibi olacak.

X20XEV opelin şüphesiz en nazlı motorudur çünkü ülkede çok sayıda var ve kasap ustaların sayesinde bir çoğuna yanlış müdahale edilerek mala döndürülmüş araçlardır, bahsi geçen araç 2.5 V6 CDX modeli. Motor hacmi ve yakıt tüketimi sebebiyle üvey evlat gibi görülür ve kalitesine göre fiyatı düşük kalıyor, anlamadığım silindir kapağına nasıl o kadar para gitti. Benim usta işçilik için 150 lira istiyor, 80 lira conta, 150 lira kapağın işlenmesine gidiyor, kapak ölçülüdğünde bir yamukluk yoksa 10 20 liraya o da halloluyor. olup olabileceği 250 liradır conta değişiminin. Genel olarak külbütör contasının işlevini yitirmesi sonucu da yağ kaçırır bu nalet motor, onun değişimi de 25 lira conta 10 lira çünkü. Sizin aslında arabadan yana bir sorununuz yok, ustanız usta değil, altı üstü bir müşürü bir musluğu düz takmaktan aciz adama yaptırıyosunuz arabanızı, eline tornavida alan usta ve bu durum beni bayağı çıldırtıyor. Manuel şanzımana ATF koyma hariç benim ustam iyidir :D

yazılarınızı güzelcek okudum :D

ama benim degişsenler okadar deil

bütün su boruları
orjinal radyator eskisi gümledi
orjinal gm termostat
orjinal gm fan müsürü
kalorifer borusu
radyatör üst ayagı
radyator ust lastıgı
ic aks körügü
fren konnektor valfi
ust tAKIM conta gm
rolanta ayarlıcı contası
eksoz sirkilasyon hortumu
radyatör üst hortumu
bogaz contası
vakum hortumu
sanzuman yagı
triger kapak civada takozu
yag filtresi
motor yagı gm
sıvı conta
fan rezitansı
ön 2 tekerlek bilyası
triger seti
v kayısı
sanzuman contası

başka 1 kaç kelepce o bu hepsi bukadardı galiba ben herseyi degiştirttim
ve bunların hepsi için toplamda 2000 lira tuttu 1700 parçalar 300 de işcilik

hep

yazılarınızı güzelcek okudum :D

ama benim degişsenler okadar deil

bütün su boruları
orjinal radyator eskisi gümledi
orjinal gm termostat
orjinal gm fan müsürü
kalorifer borusu
radyatör üst ayagı
radyator ust lastıgı
ic aks körügü
fren konnektor valfi
ust tAKIM conta gm
rolanta ayarlıcı contası
eksoz sirkilasyon hortumu
radyatör üst hortumu
bogaz contası
vakum hortumu
sanzuman yagı
triger kapak civada takozu
yag filtresi
motor yagı gm
sıvı conta
fan rezitansı
ön 2 tekerlek bilyası
triger seti
v kayısı
sanzuman contası

başka 1 kaç kelepce o bu hepsi bukadardı galiba ben herseyi degiştirttim
ve bunların hepsi için toplamda 2000 lira tuttu 1700 parçalar 300 de işcilik

hep

hazır el atmışken bu kadar masrafa girmişken üzerine birazcık daha koyarak hazır motor üzerinde işlemler yapılırken rektefiyede yaptırsaydınız aradan çıkardı :) :D şaka bir tarafa iyi yapmışsınız

hazır el atmışken bu kadar masrafa girmişken üzerine birazcık daha koyarak hazır motor üzerinde işlemler yapılırken rektefiyede yaptırsaydınız aradan çıkardı :) :D şaka bir tarafa iyi yapmışsınız

yok onuda sordum aracım 97 model ama daha hiç açılmamış gerek yok dediler tertemizmis o yüzden yaptırmadım bende yoksa segman piston falan attırsadım ii olurdu belkı ama ne bilim tertemizdi saten motor :d segmanlar pistonlar ölçüldu ee arac 10 bin km de yarim kilo yag eksiltti yagda gm marka daha ne :D tüplü hemde

Geri