17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama benim son bir ricam var kimse yanlış anlamasın her istediğini yaptırıyor diye...Benim ki sadece rica..Bu buluşmayı 17 Ağustos'a alma imkanı varsa daha mükemmel olacak...Neden derseniz Hanımın yıllık izini başlıyor ve bende aynı tarihte yıllık izne ayrılacağım.Kuşadasına gelip oradanda yazlığa didime geçmeyi düşünüyoruz.( öteki türlü 3 hafta aynı boyunca aynı yolu tepmiş olacağım.3ağustos oğlumun doğum günü didimde yanına gitcem-10 ağutos adaland olursa oraya gelicem-17 tatil için didime gidicem..) Eğer ki mümkünse 17 AĞUSTOS Bu tarihe alınmasını rica ediyorum.. Saygılarımla.....

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-

11-

12-

13-

14-

15-

Haden bekliyoruz..Gelen yok mu?

Pardon pardon temmuz değil ağustos olucaktı.Tatile ihtiyacım var evet fenalardaydım :) çok şükür yaptım tatilimi geldim Çeşmedeydim yine :) :) :)

Tarih konusuna gelince valla ben genele uyarım sorun değil herkese uyuyosa neden olmasın ;) ama eğer 17 si olucaksa baya erken açmış bulunduk başlığı :)

Tarih için son noktayı koysak diyorum..

Herkes fikrini bi belirtsin noktayı koyalım.Bana her tarih olur inanın hiç sorun değil ama 17 sinde olcaksada ondan önce İzmirde biryerde oturup bişeyler içelim bi akşamüstü bi yerde toplanalım 17 sine cok var malum nerdeyse 1 ay. :)

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

arkadaşlar izindeydim didimde yazlıkta, bugün işe dönüş yaptık :) eşimin bir hafta daha izni devam ediyor halen didimde, 27 temmuz olursa didim dönüşü geliriss, 10 agu. olursa yine ok 17 si de ok,

zaten 6 temmuz çeşme yat turunu kaçırdık diyejem ama aslında casus olarak aranıza katıldık :) detaylarını bu buluşmada konuşuruus :) hehe,

hadeee katılım beklioruss daha...hadee hadee haaadeeeeee:)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

arkadaşlar izindeydim didimde yazlıkta, bugün işe dönüş yaptık :) eşimin bir hafta daha izni devam ediyor halen didimde, 27 temmuz olursa didim dönüşü geliriss, 10 agu. olursa yine ok 17 si de ok,

zaten 6 temmuz çeşme yat turunu kaçırdık diyejem ama aslında casus olarak aranıza katıldık :) detaylarını bu buluşmada konuşuruus :) hehe,

hadeee katılım beklioruss daha...hadee hadee haaadeeeeee:)

Casus olarakmı hımmmm nası yanııı :D Buluşmadan önce detaylarını konussak merak ettım :o

yaw benm corsa servisteydi biliosunuss, benm de fuar org. vardı nesse o iptal oldu sonra yine gelelm dedik fakat o hftsnu tuğbanın okuldan ark. bise geldi bursadan ve de salihliden, o yüsden tura katılamıycaktık ama cmtsi aksamüstü kücükparkta tutturdular yat turu die :) hehe bisde hemen rezv. yaptırarark küçükparktan servis ile geldik :)
4.kattaydık arkadaşlar :) fotoları ekliycem akşam

Grand star damıydınız.Aynı turad aynı teknede :confused: :confused:
İnsan bi iner yanımıza ya :( :(
Bizde hep o dördüncü katı kestik kestik durduk hatta millet eşek adasına inerken biz bir ara Allah Allah nidalarıyla çıkıp denize dökecek yerinizi alıcaktık :) ama cidden insan bi iner yanımıza seni Çinde biliyoruz diyemi çekindin umut :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri