17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok be, aradım paso forumda gördüğüm fotolardan tanıdığım kadarıyla ama bi türlü kimseyi bulamadım, hatta çıkışta opelleri gördüm park halinde oraya gidip bekleyecektik ama servis malum, zaman sınırlıydı,

neyse abijim aynı teknede yanyana gelemedik ama bu buluşmada kesin varıss :) yalnız raftingde sıkı rakip beklioruss :)

bu arada yunuslarla yüzme 2007 yazında 120YTL idi, fotoğraf ise 20 YTL

Eh keşke son dk da olsa foruma yazsaydın birileri mutlaka görürdü ben önceden gitmiştim Çeşmeye ama birileri ulaşırdı irtibat kurardık :( neyse buna kısmet artık

Yunus muabbeti 70 euro imiş.İndirim alma ihtimalimiz var ama en az 25 kişi kadar olmamız gerekiyor en son buluşmamızda 22 kişiydik pekte zor gözükmüyor hadi bakalım Adaland de kaydıraklardan kayıcak su fışkırtan futbol sahasında maç yapıp yunuslarla yüzücez Kuşadasında başka kimse gelipte bu eğlenceye katılmak istemiyormu :)

Benim 17 Ağustos Kesinleşti..Kendi iznimi de aldım..Eğerki tarih konusunda mutabıksak o.k...

17 Ağustos 2008 Kusadası Aguafantasy veya Adaland Buluşması olarak diyebiliriz.. En son hafta hangisine gideceğimiz belli olur.
Saten yüzmeyi bilmiyom o yüzden yunuslarla yüzmesemde olur..:D:D:D saten bilsemde bilmemezlikten gelirdim.:):) 70 euroya bi hafta gezilir be..:D:D

Ama onun dışındaki rafting,kaydırak,havuzlar,Çocuk havuzu ( KENDİM İÇİN:kop::kop: ) filan herşey fiyata dahildir herhalde..

Son düzenleme:
Ben Adaland diyorum.Son haftadan önce kesinleştirsek daha iyi olabilir Emre abi bende ona göre hedefin üstüne yoğunlaşırım :) 17 Ağustos tamamdır o zaman benim içind eno problem.Ama bu kadar önceden yazdık o zaman güzel katılım şehirler arası katılım bekliyoruz....

evet kardeşim ya.Erkenden açtığımız iyi oldu..Katılım fazla olur herhalde.bende sana katılıp ADALAND diyorum...

adaland...eğlence çok daha fazla :)
abi 17sine de çok var yaww,

Umutcum sayılı gün çabuk geçer..Ben şimdiden saymaya başladım..Saten hanım benden heyecanlı..

Tamam 17si benım ıcınde uygun.
Ama izmirlilerle bir akşam iş çıkışı hep beraber birer çay içsek kordonda filan 17sinden önce araya katabiliriz.Bu hafta filan yada haftaya :)

Sakın bana oraya da gel çay içelim deme de.. İflağımı kurutacan valla....:D:D:D

Yok artık Ali sami.Aquapark çıkışı deniz kenarında telafi ederiz çay olayını artık :) Hayır ben senı kurtarmaya calısıyorum bulusma tarıhını ıkı hafta ılerı aldık ızmır halkı öfkelı kalabalıga donusurse dayıcam cayı dayıcam cayı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri