17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar mı izmirli... Bu izmirliler uyuyor...

Bulusmalarımızın mudavımı Bahadır abıde bızımle olur sanırsam onun dısında daha gelebılıcek bır suru arkadas var aklımda.Ya baslıgı gormemıslerdır yada sımdıden yazmıyorlardır bakın o kadar onceden soyledık bır oncekı bulusmamızdan daha fazla katılım beklıyoruz ona göre :)

Hadeeeeeen Agua... treni kalkıyor.. Yok mu gelen arkadaşlar...Adrenalinnnnnnnn kokuyor breeeeeeeeeee................

olcek olcek azcıkın sabır :D:D bu sefer çeşmeden de güzel olceğe benzio :D:D

Size şunu söyliyebilirim daha önce gidipte hiç eğlenmeden dönmedim.Dalga havuzları kaydıraklar filan çok süper eğlenceli oluyor.Ben esasen Adaland i öneriyorum Avrupanın en büyük 3. su parkıydı son yapılan Büyük akvaryum (SEA park)ve dolphin park sonrasında sanırım 1.ci oldu emin değilim.Ama yer olarak Adaland çok daha büyük aquafantasy ye göre.Güzel kaydıraklar var hatta futbol sahası var heryerden sular veriyorlar yer yastık tam koşarken bi su geliyor ayaklarınız yerden kesiliyor düşen kayıyor başkasına giriyor falan çok çok ççoook eğlenceli.Sonra ortada dev gibi bi pist war heryer fiskiye muzıkle beraber su veriyorlar ortam çok güzel oluyor :) Onun dışındada Dolphin parkta yunuslarla yüzmek ve fotograf çekilmek isteyen üyelerimiz bundan yararlanabilirler.Sitesinde 75 euro yazıyordu sanırım eğer isteyen olursa.Seaparkta binlerce deniz canlısının ve bembeyaz yapay bir kumsaldan oluşan park,tropikal bir adayı andırığı sölenmekte orada öğle yemeği ve dalış malzemeleride fiyata dahil.Bunun fiyatıda 70 ytl.Ama sayımıza göre indirim yaptırıcam,bu tarz yerlerde indirim oranları düşük oluyor heleki sezon vede pazar günü ama elimden gelenin en iyisini yapacağım..

Aquafantasy ye gelince kendi açımdan karşılaştırırsam aquafantasy de eğlenceli ve güzel bir park ama adaland a göre daha ufak kalıyor.Biraz daha içiçe kalabalıkta ne olur kestiremiyorum ama dalga havuzu baya büyük şahsen ben beğenmiştim :) İki parkında giriş ücreti 35 YTL arkadaşlar benim gönlüm Adaland den yana çünkü aktivite bolluğu dizaynı ve genişliği daha iyi.Ama tabi ki genele uyucaz herşeyi birlikte kararlaştırdığımız gibi bunuda birlikte karşılaştırıcaz
;)

Fikirlerinizi esirgemesseniz çok sevinirim... :)

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )
2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )
3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)
4-setapxxx+1
5-Baycanbb
6-impact ft batu
7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)8............? :confused: :confused: :alkis:

Ben kendi adıma her tarihe tamamım ama uzaktan gelen Emre abinin isteğinide ön plana çıkarabiliriz eğer herkes içinde uygunsa.

Ben 10 Temmuz ADALAND diyorum :good:

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)
4-setapxxx+1
5-Baycanbb
6-impact ft batu
8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

4-setapxxx+1
5-Baycanbb
6-impact ft batu

Ben kendi adıma her tarihe tamamım ama uzaktan gelen Emre abinin isteğinide ön plana çıkarabiliriz eğer herkes içinde uygunsa.

Ben 10 Temmuz ADALAND diyorum :good:

Kardeşim beni düşünmüş ama o 10 temmuz değil 10 AĞUSTOS olacak.( kafası bulanmış bunun tatile ihtiyacı var.):D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri