18 jant 1.3 astra h

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5X110 jant kullanıyorum 5x112 takılması sakıncalımı arkadaşlar 5x112 süper jantlar var lastikçi sorun çıkar diyor birisi sorun olmaz uyum sağlar birisi sorun çıkarır diyor bu işin erbabı kimdir noktayı koysun lütfen
gümüş gri olan aractaki jantlar 5*112 :) hiç bir sorunda cıkmaz gönül rahatlıgı ile al yani :D

cryp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant çok güzel,hatta sahibinden.com da siyah bi gtc de var araştır bi istersen

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5X110 jant kullanıyorum 5x112 takılması sakıncalımı arkadaşlar 5x112 süper jantlar var lastikçi sorun çıkar diyor birisi sorun olmaz uyum sağlar birisi sorun çıkarır diyor bu işin erbabı kimdir noktayı koysun lütfen

Ben zamanında çok araştırdım. Çok yol yapıyorsan ön takım zamanla dağılır diyenler çok oldu. Ama 5*112 kullanan ve sorun yaşamayan çok. Hatta sorun yaşayan bi kişi duydum. Onunda ön takımlar dağılmış. Rot tutmuyormuş.

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım kanka lastikçi akşam konuştuk bu jantı bi sorun çıkarmaz sadece jantı fazla söküp takarsan 9-10 defa falan bijonlar bozulur dedi

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuşta kolay kalkabilrmi peki 18"den sonra? jantın ağırlığı nedir bilmiyorum ama

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adaş senin araçtaki jantlarda güzel durmuş hakketen fikirler için saol ama biraz daha araştırma yaptım benim baktığım jantta 5*112 imiş bijon keser dio bazı dostlarım acaba böle bişi olurmu dersin

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zamanında çok araştırdım. Çok yol yapıyorsan ön takım zamanla dağılır diyenler çok oldu. Ama 5*112 kullanan ve sorun yaşamayan çok. Hatta sorun yaşayan bi kişi duydum. Onunda ön takımlar dağılmış. Rot tutmuyormuş.

işte benimde korktuğum bu ugur benim araç 2007 suan 52000de :D acaba diorum ön takım ne olur

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18" jant ile dikkatli kullanılmazsa her türlü ön takım gider.Hata kabul etmiyor ne yazık ki ince yanak lastik.5x110 ya da 112 fark etmez.Rot tutmamasına gelince; kısmen doğrudur ancak benim 2. rot ve balans ayarından sonra hiçbir sorun kalmadı.180 le giderken bile titreme olmuyor direksiyonda.