2.5 v6 cdx harika

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan btlufk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaklasık 9 sene cdx kullandım,son 5 yılı prins marka lpg li,ankara-antalya arasında gaz 1.90 ken 0.140 krus yakıyordum.Şu anda gaz 2.60 burda,arkadasımın cdx uzun yolda 0,220krus yakmakta 110 km sabit hızda :) Kimse değerlere inanmıyor fakat değerler böyle inanmayan bırakın öyle kalsın :D Bu arada astra H hergün ankara kırıkkale,hiç trafiğe girmeden 0,185 krs yakıyor :D

Aynen benimkide 2.5 v6 cok iyi yakiti

benim 1.4 kalos 30 kr.şa yakın tüketiyor. 4 yıldır 1 tanesi turbo olmasına rağmen 2 farklı cdx 2.5 kullanıyorum ki bir tanesi türkiyede bulabileceğin ender temizlikte bir cdx ş.içi şu anda bile 40 kr altı görmedim ki yaşadığım yer antalya lara trafik öyle yoğun değil ve akıcı... fabrika verisi ş.içi 13.5 litre benzin olan bir araca 11 litre lpg tüketimi sağlatabiliyorsan ne mutlu sana

Valla kardes durum ortada yalan söylemiyorum :)

1.6 vectra ile 2.0 vectram şehiriçi aynı yakıtı tüketiyor, 2.5 cdx ise benim arabamdan şehir içi 1 litre daha çok yakıyor, olay bu yani. Ustayım demiyorum, sadece az tecrübeyle de yüksek tecrübeden üstün tespit yapılabilir diyorum. 14 yıllık tecrübenizin genel vectra CDX 2.5 lar üzerinde kanaat oluşturmaya yetmeyeceğini savunuyorum. Güçlü motor ,hafif kasa, ve yumuşak sürüş stili birleşimi diyorum sadece. O bahsettiğiniz yüksek tüketim ise teknik farklılıktan dolayı omegaya ait diyerek kapanışı yapıyorum, saygılar.

Kesinlikle katiliyorummm

Geri