2. El Araçta KM limitiniz nedir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hurkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

2. El Araçta Alırken KM Limitiniz Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    81

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi 2. el araç alırken en önemli kriterlerden birisi aracın KM'sidir. Her ne kadar günümüz otomobillerinin motorları 500000 KM ye kadar çıkıyor olsa bile 2. el araç alırken aracın yürüyen aksamı olsun, plastic ve diğer parçaları olsun yorulmamış olması için düşük KM yapmış araçları tercih ederiz. Peki 2. el araç alırken sizin KM limitiniz nedir? Mesela; n'olursa olsun 150000 KM ve üstünde araç almayı düşünmem gibi... Benim 2. elde araçta limitim yaklaşık 90000 KM

ARACIMI ALDIGIMDA krıter olarak gormedım ama zamanla cok yol katdetmıs bır araba aldım dıye yanmadımda degılım degıstırmeyı dusunebılırım ha bu arada arabam seytan kulagına cok saglıklı 215000de olmasına ragmen

Ben sınır tanımam:)
Aracı aldığımda 185000 deydi ancak Allaha şükür 201000 e geldi fazla birşeyini görmedim....

modele göre değişir mesela 2006 astra aldım 25.000 de. daha önce aynı model bi başkası vardı 80.000de fiyatı daha uygun olmasına rağmen az gitmişi aldım

bu aracın yaşına göre değişir. ben şöle kıyaslarım. yılda 10.000 km yada ayda 1.000 km'den fazla yapmışsa yıpranmıştır.

Son düzenleme:
Benim Araçta En Hassas Olduğum Konulardan Bir Tanesidir Kilometresi 2 Ay önce 2000 Model Astra Aldim Sinirim 50000'di Tam Alti Ay Aradim En Sonunda 47000'buldum Hemen Aldim

Peki arkadaşlar benzinli motorlarda doğru kullanımda ortalama ömür kaç bin KM? Ben 500000 KM diye biliyorum...
Bir BMW 1.6 compact var takas yapmayı düşündüğüm 137000 KM de ne dersiniz çok mu?

valla ben bu sene aldım 78 binde 98 model.modeline göre gayet iyi km.daha da fazla km yapmış almam

Geri