2 numara film mi 3 numara film mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence ön cam 1 arka cam 3 yan camlar 2 yap hiçbir sorunla karşıkarşıya kalmazsın polislede başın belaya girmez ....

ne o öyle yaa rengarenk
ceşit ceşit film:confused:

arka camda DAHİL komple 2 numara en ideali;)

1 no yaptıranlardan hep keşke 2 yaptırsaydım lafını duyuyorum bilginiz olsun;)

hee gece arkaya bakma durumu gercekten sakat hertürlü filmde bilginiz olsun yan aynalara alışın:)

ne o öyle yaa rengarenk
ceşit ceşit film:confused:

arka camda DAHİL komple 2 numara en ideali;)

1 no yaptıranlardan hep keşke 2 yaptırsaydım lafını duyuyorum bilginiz olsun;)

hee gece arkaya bakma durumu gercekten sakat hertürlü filmde bilginiz olsun yan aynalara alışın:)

Katılıyorum sana.Gökkuşagı gibi olur.:D
En iyisi polis sorun yaşamak istemiyorsan 2 numara en ideali..

iyide arkadaşlar 2 numarada çekseniz 222 numarada çekseniz polisler hepsi için sölemiyorum gıcıkları var biliyosunuz görünce söktürüveriyolar o yüzden bence ha 1 numara ha 5 numara sen çek ama sana bir tavsiye en arka cama çekme reziztans haşat oluyo onun yerine en arkaya perde taktır diğerlerine film çek ama şuda bi gerçek gece görüşü gerçekten aynalar zor oluyo göz alışıncaya kadar

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum tamam kara verdim hepsi 2 numara olacak ve en arka camda olmayacak orada zaten perde var.. ayın 17 sinde fotolarını görürsünüz inşlh:)

Koltuklar Krem Miş... 3 Derim Ben Görünsün Biraz... Bi De Arka Camina çektirmezsen Amele Işi Olur Derim... Kizma Ama Hakikaten Emanet Gibi Durur...

arkadaşlar benim de araba filimş ben bagajı 4 arka kapıları 3 önleri 2 yaptım gayetde hoş oldu :D:D

Geri