2 numara film mi 3 numara film mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şöyle yapayım... önce kapılara çektireyim arka cam dursun... bakıyım hoş durmazsa onada çektireyim:) ya şimdi arkda perde var ya ondan bi an tereddütte kaldm bide reziztansı bozuyo dedi bi arkdaş ondan...

2 numara

arka cama çekme kardeş gel etme güzelim reziztansa kalsın çek perdeni zaten film çekince perdeyide çekince yeterince karanlık olacak belli etmez film olmadığı

Ben numaradan anlamam ama ben hep dark black çektiriyorum. Kesinlikle super dark black çektirme gece yandaki arabayı bile göremezsin. Dark black çektir, arka cama gelince çektirmemezlik yapma simokinin altına spor ayakkabı giymiş gibi durur. Aracımı çarşamba günü yıkıyacağım o zaman resimini atarım dark black camla nasıl durduğu konusunda fikir sahibi olursun. Geri geri giderkende zorlanacağını sanmıyorum zaten nekadar geri geri kullanıyoruzki. Birde yazın güneşten renk atma başlar yanı 2 yaz geçirince dark black den black tonuna dönüyor yinede karar senin ama dark black en iyisi bence. Şimdiden hayırlı olsun.

arka cama çekme kardeş gel etme güzelim reziztansa kalsın çek perdeni zaten film çekince perdeyide çekince yeterince karanlık olacak belli etmez film olmadığı

Reziztansa bir zararı yok kullanmaya devam edebilirsin, ben kullanıyorum mesela bir sorun yaşamadım. Ama film çekilirken özellikle belirt çeken kişiye, arka cam eklerini reziztans üzerinden atsın, ek yeri 1 hafta içinde beyaz çizgi haline geliyor, reziztans üzerinden atarsa o iz belli olmaz. Bende perde vardı onu söküp bagaja koydum orada daha güzel duruyor :)

ben bı kaç kere soyledim ama , yineleyeyim.

aracımda 2 numara film var , polisin gayet dikkatini çekiyor , her çevirmede problem oluyor. en azından 1 cumle lafını esirgemiyor. bunlar yasak , söktürmeden yola çıkma bidaha gibisinden.

1 numara çektirsen çok açık olacagı kanaatindeyim.
şekilcilikten çok işleve de önem veriyorsan önler 1 , arkaları 2 numara yaptırmalısın.
en arkayı yaptırmazsan çok abes durur. cunku seffaf cam çok sırıtıyor. ön cam bile bana rahatsızlık verıyo goruntu bakımından. o yuzden arkayı ihmal etme.
komple 2 numarayı tavsıye ederim. rahat görüş istiyorsan arkalar 2, önler 1 numara olacak.

gokhan55: bu sana son yorumum :) beni dinle pişman olma. 2 numara polis için sorun değil diyenlere de aldırış etme, nerelerde takıldığına , ve takıldıgın saat dilimlerine gayet bağlı olarak çok buyuk sorunlar teskil ediyor.

bana en son git şu marketten jilet al gelde sokelim şunları gibi bir espri (!) yapmıştı.

selametle kal.

Benim arabadaki filmin kac numara olduğunu bilmiyorum sanırım 3 fılandır ama yağmurlu günlerde ve aksam karanlıkta hiçbiryeri göremiyordum gökhan sana tavsiyem fazla koyulukta olmasın benim filmlerde böyle koyuydu.

dsc04459jz5.jpg

Geri