20 TL 50 Km Otomatik Vites Şehir İçi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hımm, hidrolik direksiyon ve orijinal elektirikli ön camlar var sanırım bizden farklı olarak. ama bana bu serinin ön göğüs hoşuma gitmiyor benim pek :)

Bugün işte seyir halinde iken araç 45 km buldu kaldı kalacak diye bekleye bekleye bir hal oldum. O kadar yer gezdim en azından bitti. Yine aynı şekilde 20 TL aldım bakalım bununla ne kadar daha gidecek?

şehir içi kullanımlar tam bi muamma. hele kışın daha da bi karışık. yalnız ölçümleri dolu depoyla yapmak daha doğru olur.

şehir içi kullanımlar tam bi muamma. hele kışın daha da bi karışık. yalnız ölçümleri dolu depoyla yapmak daha doğru olur.

Dolu depo ile biraz sıkıntı işin aslında çünkü 45 litre olan tank bazen 38 litrede filan duruyor. Bende tam boş depo ile yapayım dedim.

Niye be abi güzel geliyo bana :D

tabi, tercih meselesi ama ben bi abimiz yeni aldığında incelemiştim bu klasikleri. bana bizimkilerle bariz kalite farkı var gibi geldi bu ön göğüs malzemesinde. o yüzden sevememiştim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:23 ----------

Dolu depo ile biraz sıkıntı işin aslında çünkü 45 litre olan tank bazen 38 litrede filan duruyor. Bende tam boş depo ile yapayım dedim.

ben şöyle yaparım: tamamen boş depoyla giderim. pompa attığında kaç litre gaz, kaç para aldığını yazarım. ya da fişini saklarım. sonra belli bir km yaptıktan sonra tekrar doluma gidip pompa atana kadar fulletirim. yine kaç litre ve para aldığına bakıp hesaplarım yaptığım kmye göre.

tabi, tercih meselesi ama ben bi abimiz yeni aldığında incelemiştim bu klasikleri. bana bizimkilerle bariz kalite farkı var gibi geldi bu ön göğüs malzemesinde. o yüzden sevememiştim.

Kalite farkı var abi bunlar Polonya üretimiymiş hatırlıyorum ilk aldığımızda 10.000 bakımı için gittiğimizde usta söylemişti

Kalite farkı var abi bunlar Polonya üretimiymiş hatırlıyorum ilk aldığımızda 10.000 bakımı için gittiğimizde usta söylemişti

bak, bunu bilmiyordum. motorlar, ecotech mi yoksa sizinkinde?

bizimkiler, X14NZ diye başlıyor.

Geri