2001 cdx mi 2004 megane II dinamik mi hangisini almalı

ne biliyim beyler megane yeni model (her ne kadar bitane pert ettiysemde) güzel ve rahat bir araç ama yarışmaya kapışmaya süratli viraj almaya gelmez bi nevi tipik türk aile aracıdır servisi üzmez parçası her yerde var sorun çıkarmaz konforu iyidir yakıtta üzmez tüpe gelir yüke gelir zor şartlarda tık demez nazik kullanman gerekmez dağa taşa vurabilceğin bi araçtır ama opeller öyle değildir sürat makineleridir kapışılır konforludur rahattır parçada üzer serviste üzer yakıtta megane göre üzer tüpü sever yol tutuşu iyidir oda tipik bi konforuna düşkün genç aracıdır seçimini senin yapman lazım araçta ne beklediğine bağlı ama ben olsam meganı alırım

Vectrayi Tek Geçerim Meganedeki Malzeme Kalitesi Bence ç.ok Zayif

gerçekten araba bineceğim keyif yapacağım diyorsan, vectra da gerçekten temiz ise vaktini bosa harcama git vectrayı al......
ben o arabayı kesinlikle megane ile kıyaslayamam dilim varmaz kusura bakma....

cdx tabiki megan boy bile olçüşemez opelle

yahut yazmayı unuttum bir megane ye bin bir de opele hangisinde3 daha rahat ediyorsun ben megane II ye bindim benim opel ondan rahat yani

Şu bir gerçek Vectra daki Kaporta sağlamlığı hiçbir şekilde tartışılmaz.. Vectra ufak tefek vurmalarda kaporta hemen göçmüyor belki megane euroncap testlerinden 5 yıldız alsada zayıf bir saç aksamı var. ön sağ ve sol çamurluklar saten plastiktir.. Ben ce yaşına bakma.. Eğerki ben bu arabayı kullnmak için alıyorum dersen vercta al ama bir iki seneye kalmaz satarım dersen megane al...

Geri