2001 cdx mi? 97 audi a4 18T mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sadettin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dsc5597.jpg

bu karizmaya dayanılır mı? ;) tabikide Vectra yemişim turboyu :)

Opel ile Audi'yi mi kıyaslıyorsunuz ? : )

TÜrkiye'de Şahin nasıl ise Almanya'da da Opel o şekilde algılanıyor biliyorsunuz değil mi : )

audi a4 1.8t derim eğer temizlikleri ve fiyatları aynıysa... vectra diyen arkadaşların çoğunun o model audiyi kullanmadığını tahmin ediyorum... bir kere teknoloji olarak aralarında çok fark yok zaten 2001 vectra da 96 vectradan çok farklı değil öle çok müthiş teknoloji yok 2000 model vectralar da... 2000 sonrası teknoloji çok farklı demek çok saçma bundan dolayı... arada teknoloji olarak a4de asr yani tracktion control yok... en azından benim bindiğimde yoktu ve aradaki tek farkta buydu...

2001 vectra cdx kullanıyorum aracıma takas teklifi yapılsa belirtilen araçla asla ve asla değişmem vectranın albesini makyajı yeter ama 2000 üzeri aduı dersen eyw hiç düşünme al

96 kasa vectra 96 kasa audi a4 ten, 98 kasa(g) astra 98 kasa a3 den daha şıktır. hatta bu opel aracları, bmw hariç diğer bir çok markadan daha şık arabaları 96 ve 98 de yakalamıştır. ne reno ne pejo ne honda ne citroen ne nissan ne de diğerleri bu senelerde o kadar yakışıklı araba yapamamıştır. opel başlamış ama sürdürememiş diyelim :D

Bence tabii.

Geri