2001 model astra gl ve comfort ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araba almayı düşünüyorum. 2001 model astra gl ve comfort araçların donanım farkları neler ?

bence her ikiside değilde cd yada elegance alın... gl comfort arasında gl de abs yok comfortta var mesela en önemlisi...

Comfortta glden fazla olarak abs glnın bazısında klıma yok comfortun hepsınde var comfortta arka kafalıklar var koltuklar degısık sıs farları var direksiyon kumandası var benım bıldıklerım bu kadar
2001 elegancemı 2001 comfortmu desen elegance derım ama 2001 elegance 2002-2003comfotmu dersen comfort derım
gl mı comfortmu dersen comfort derim bu arada 98-2001 de cd full donanımlı gl baz donanımlı 2001-2004 elegance full donanımlı comfort baz donanımlı bana sorarsan hangısının temızını bulursan onu al

comfortta sis farı yok 2 airbag abs var direksiyon kumandası var mı tam emin değilim...

benim 2000 model gl de abs, klima, çift hava yastığı,4 cam otomatiği, krom kapı kolları mevcut,
ama direksiyondan kumanda,arka koltuk kafalıkları yok

gl modelinin abs olanları var çünkü glye istediklerinizi eklettirebiliyorsunuz ama comfortta sis farı yok diye biliyorum neredeyse 10 tane comforta baktık hiçbirinde yoktu...

arkadaşlar bütçem 17 civarında bi araç almaya yettiği için elegance ve cd ye yönelemiyorum ki :( araba fiyatları malum :( :(

Geri