2001 model astra gl ve comfort ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
acele ediyorsun kardeş. aceleye gelmez bu işler. rahat ol para cebinde değil mi? mutlaka rızkında temiz bi araba vardır inşallah. işi gücü bırakacam, sana temiz bir opel astra bakacam adanadan valla :) tam olarak ne kadar çıkabilirsin?

Acele etmiyorumda bana hangi araba daha faydalı olacağı konusunda tereddütlerim oluyor. Alacağım aracı 4-5 yıl satmayı düşünmüyorum bu açıdan baktığımda düşük model araç aldığımda başıma bela olma ihtimali daha yüksek gibi geliyor :(
17.500 cıkabilirim komşum.

Sanırım clio alacam. 4-5 yıl satmayı düşünmediğim içi yüksek model az yakan benzinli bi araç tercih edeceğim (tahmini olarak yılda 8000km civarında yol gideceğim için benzinli tercih edeceğim, yakıtına göre tüpte taktırabailirim tabi) . 2007 model benzinli clioların yakıt tüketimine baktımda benzinde şehir içi 7 litre civarı , şehir dışında da 5 litre civarında yakıt tüketimi var. kafamda allah bullak oldu yaaaa :( :(
Bu gidişle araba alamayacam sanırım :D :D

model yuksek alacagım dıyede konforsuz iç-dıs dızaynı berbat olan yoltutusu kotu olan ve fransız arabasımı alacaksın :) eger temız bır astra alırsan sana hıc sorun yasatmaz ha yok ben yuksek modelli alacam dıyorsan o zaman hyundai accentelere bak derım hem az yakar hem ıyı kacar gereklı ozellıklerıde var tıp desen bıraz var hemde model yuksek olur

model yuksek alacagım dıyede konforsuz iç-dıs dızaynı berbat olan yoltutusu kotu olan ve fransız arabasımı alacaksın :) eger temız bır astra alırsan sana hıc sorun yasatmaz ha yok ben yuksek modelli alacam dıyorsan o zaman hyundai accentelere bak derım hem az yakar hem ıyı kacar gereklı ozellıklerıde var tıp desen bıraz var hemde model yuksek olur

accentler az yakıp iyi kaçıyorda fiyatıda biraz yüksekten uçuyor :D
yeni kasa 2006 ve sonrası benzinli accentler 20 civarında dolaşıyor malesef :( :(

ikisinide almayın bütçeniz o kadarsa bişey diyemem tabi çünkü donanımı en az modelleridir comfortta çelik jant bile yok gl de varmı bilmiyorum

sana temiz bir astra cd bulalım. bakınıyorum buralardan. bulunca yazarım buradan tamam?

1 ay önce 2000 model 130.000 de çiziksiz boyasız değişensiz gri astra sedan (CD) sattı ev arkadaşım..Arabada tek şikayet yoktu,tek kişi kullanmıştı,daha önceden baktığından haberimiz olsaydı görüştürürdük sizi...

Geri