2001 model astra gl ve comfort ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osmannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
17ye astra cd bulunur istanbulda falan hemde çok rahat ben karabükte bizim eleganceyi 18 verecem diyorum ki istanbulda çok rahat 17 bulabilirsiniz...

peki cd serisinin kaç modelini 17 civarına bulabilirim ? çünkü 98 model bile cd var. sizin bahsettiğiniz cd serisi kaç model ?

zaten cd modelinin en fazla 2001 modeli var 2000 2001 bulabilirsiniz elegancelerede bakın bence donanım ne kadar fazla olursa o kadar çabuk satarsınız birde editionlarada bakın bakmayın internetteki fiyatlara yüz yüze pazarlıkta 1 lira iniyorlar...

benim arabam full..dijital klimadan sunroof'a,otomatık camdan cruze controle,yağmur sensörüne kadar.ne ararsan var..ama aldığımda masraflıydı biraz döküktü araba,full diye aldık..şimdiki aklım olsa fulune cartuna curtuna bakmaz en temiz ve modeli en yuksek olanını alırdım..mesela benm aldıgım paralara 2006 classic vardı..2003 elegance tercih ettim..şimdiki aklım olsa 60.000 de 2006 sedan classıc alırdım..yani diyeceğim modeli yüksek almaya bakın altından zor kalkılıyor.

Son düzenleme:
osman kardeş sende haklısın 17.000 tl civarı bütce olunca!! elegance ve edition un temizini bu fiyatlara alamazsın. ama temiz bir comfort yada denk düşürebilirsen cd alabilirsin. bana kalırsa temiz bir cd almaya bak o fiyatlara. temiz olsun, kazasız olsun, yıpranmamış olsun dikkat et!!! dediğim gibi ben 1000-1500 fazla verdim temizini aldım. kolay gelsin

gl alma derim hiç tutulmuyo en boş serisi dir opelin comfart da bi üs pakaeti alabiliyosan edition yada elegance derim onlar daha dolnanımlı ve para yapar satarken

arkadaşlar yakıt konusuda beni biraz düşündürüyor açıkçası. 1.6 astra ve 2004-2005 benzinli corsaların yakıt tüketim değerleri nedir ? corsaya dogru arayış içine girmek üzereyim.

arkadaşlar yakıt konusuda beni biraz düşündürüyor açıkçası. 1.6 astra ve 2004-2005 benzinli corsaların yakıt tüketim değerleri nedir ? corsaya dogru arayış içine girmek üzereyim.

benım astra benzınlı agresıf kullanmada sehır ıcınde km 30-40 kurus arasında degısıyor

zaten cd modelinin en fazla 2001 modeli var 2000 2001 bulabilirsiniz elegancelerede bakın bence donanım ne kadar fazla olursa o kadar çabuk satarsınız birde editionlarada bakın bakmayın internetteki fiyatlara yüz yüze pazarlıkta 1 lira iniyorlar...

Bence donanım degılde araç ne kadar temız olursa o kadar cabuk satılır

Sanırım clio alacam. 4-5 yıl satmayı düşünmediğim içi yüksek model az yakan benzinli bi araç tercih edeceğim (tahmini olarak yılda 8000km civarında yol gideceğim için benzinli tercih edeceğim, yakıtına göre tüpte taktırabailirim tabi) . 2007 model benzinli clioların yakıt tüketimine baktımda benzinde şehir içi 7 litre civarı , şehir dışında da 5 litre civarında yakıt tüketimi var. kafamda allah bullak oldu yaaaa :( :(
Bu gidişle araba alamayacam sanırım :D :D

Geri